Tele2 lisab 250 000 kliendile üritatud kõne teavituse


Tele2 lisab jaanuari jooksul tasuta 250 000 kliendile mobiilioperaatorite ühe populaarseima teenuse – üritatud kõne teavituse. Tele2 Eesti arendusdirektori Tarmo Osmani sõnul on Tele2 kõige populaarsemad lisateenused – kõnepost ja üritatud kõne teavitus kõigile klientidele tasuta. “Kõneposti teenus on teistel operaatoritel tasuline, kuid tegelikult on see lihtne ja vajalik teenus, mille eest ei peaks lisaraha maksma,” ütles Osman ja lisas, et üritatud kõne teavitust hindavad paljud kliendid kõneposti häälsõnumite jätmisest isegi enam, sest see on automaatne.

Tarmo Osmani kinnitusel oli üritatud kõne teavitus kõnekaardi klientidele juba mõnda aega automaatselt peal. “Jaanuari jooksul lisame järk-järgult tasuta üritatud kõne teavituse ja saadame sellekohase infosõnumi kõigile lepingulistele klientidele, kes ei kasuta juba kõnepostiteenust,” lisas Osman.
 
Üritatud kõne teenus annab inimesele SMS-ga märku talle tulnud kõnest ajal kui telefon oli välja lülitatud. Kui klient soovib tasuta teenusest loobuda, siis saab ta seda teha Tele2 tasuta lühinumbrile helistades.
 

PS: Elisa pakub teenust juba pikemat aega. Teenuse aktiveerimiseks Elisa võrgus tuleb kliendil oma mobiiltelefonis ise valida kood *124# ja helistada, mille tulemusel avaneb aken valikutega: aktiveerimiseks valida 1 ning maha võtmiseks 2. Teenus on nagu ka Tele2 klientidele tasuta. Aktiveerimiseks võid ka valida *124*1# ja mahavõtmiseks *124*2#