Technopolis Ülemiste ASi juhina jätkab Gert Jostov

Ülemiste City linnakut arendava Technopolis Ülemiste ASi nõukogu pikendas senise juhatuse esimehe Gert Jostovi ning juhatuse liikme Martin Seppälä volitusi järgnevaks kolmeks aastaks.

„Oleme uhked Gerdi ja Martini üle, kelle juhtimisel on linnak alates ühisettevõtte loomisest 2010. aastal nii kiiresti arenenud ning uhked kogu Technopolis Ülemiste meeskonna üle. Täna on Ülemiste City vaieldamatult üks kõige kasumlikumaid meie 20 linnaku hulgas,“ rääkis Technopolis Ülemiste ASi nõukogu esimees Keith Silverang. „Ka Gert on nende aastate jooksul juhina palju kasvanud. Technopolis Ülemiste meeskond võitleb tema eestvedamisel edukalt meie ühiste väärtuste eest ning on õppinud Technopolise kontseptsiooni tõelist jõudu hindama.“

„Linnaku arendamisel on Technopolis Ülemiste meeskonnal jätkunud kõvasti ambitsiooni ja oskust just väga pikaajalisi eesmärke ellu viia,“ lisas Technopolis Ülemiste ASi nõukogu liige Ülo Pärnits. „Kui alguses oli meil olemas vaid kontseptsioon, mille teostusesse kõik võib-olla isegi ei uskunud, siis tänaseks on valmis ehitatud 100 000 m² kontoripinda ning arendustegevusse on kokku investeeritud enam kui 100 miljonit eurot. Kuid mis kõige olulisem – linnakus on endale koha leidnud 300 väärikat ettevõtet, kellest lõviosa tegutseb innovaatilises IT-valdkonnas. Neist neljandik on rajatud väliskapitalil. Seega võib julgelt öelda, et Ülemiste City on Eesti kõige taibukamate töötajate kogunemiskoht ja nad kõik annavad oma panuse meie majanduse arengusse.“

Ülo Pärnitsa sõnul on Gert Jostov tõestanud end väärtusliku juhina, kelle tegevust on tunnustatud ka väljaspool oma ettevõtet – näiteks pälvis Gert tänavu Eesti parima noore juhi preemia.

Gert Jostov on Ülemiste City arendust juhtinud kokku üle seitsme aasta, neist viis Technopolis Ülemiste ASi juhatuses. Technopolis Ülemiste AS on pälvinud mitmeid auhindu ka ehituse ja kinnisvara valdkonnas – 2014. aastal saadi mainekas tiitel Aasta Kinnisvarategu Lõõtsa 5 innovaatilise ärihoone eest. Ettevõte on järjepidevalt paistnud silma heade tulemustega Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime edetabelis, kus 2015. aastal saavutati kinnisvaraettevõtete hulgas esimene koht.