Tasuta e-õppe kursused ja tarkvara!

dreamspark

Microsoft Dreamspark on lahe programm kus ainult ISIC kaardi omamise eest saad sa endale tasuta hulgaliselt tarkvara ja e-õppe kursuseid ning võimaluse saada ka tasuta eksam. Muidugi viimase jaoks tasuks kiirustada, sest tasuta eksameid on piiratud kogus, seega vut-vut Dreamspark lehele ja õppima.

NB! Neile kes ei jõudnud Tehnoloogiaõhtu üritusele ning ei oma mingil põhjusel ISIC kaarti, siis saad tasuta e-õppe kursused minult kui sa kirjutad kommentaaridesse miks sa soovid saada tasuta e-õppe kursuseid ja paar sõna endast. Jagamisele läheb 25 e-õppe kursuse komplekti kus on siis igas komplektis 5 erinevat kursust.

Database Development
Web Developer
Microsoft Windows Developer
Microsoft Windows Server IT
Microsoft Windows Client IT

Pakkumine on minuarust täiesti vinge. Seega räägi sellest ka oma sõpradele, kes sellest huvitatud võiksid olla ning miks mitte viita siia postitusele ka oma blogis. Kui sa aga tahad veel rohkem nänni saada, sidemeid Microsoftiga ning head seltskonda võiksid kaaluda MUG.ee või MSP programmiga liitumist.

Aadress: https://itastudentpass.microsoftelearning.com/
Kood: Tuleb sinupoolt esitatud mailiaadressile

8 thoughts on “Tasuta e-õppe kursused ja tarkvara!”

  1. Siis peaksid kiiremas korras endale ISIC kaardi ära vormistama mida saab teha kas ISIC kontoris või SEB pangakontoris (kui soovid pangakaarti + isic kaarti) saamaks ligi DreamSpark materjalidele 😉

  2. Tahaks ka seda nn koodi et DreamSpark materjalidele ligi saada.
    Olen ise IT üliõpilane aga ISIC kaarti pole viitsinud teha.

Kommenteerimine on suletud.