Tänasest jõudsid Eestis müügile uued iPad’id ja uuenenud iMac

Retina-iMac-5K
Alates tänasest saab Eestis soetada endale mitmeid uusi Apple’i tooteid – iPad Air 2, iPad mini 3 ning iMac Retina 5K. Kauaoodatud tahvel- ja lauaarvuteid on võimalik osta kõikidest IM Arvutite müügisalongidest.

“Korraldasime eile, 4. novembril tehnoloogiajakirjanikele ja asjaarmastajate jaoks uute toodete tutvustamishommiku, kus nägid kõik esmakordselt karpidest värskelt välja võetud uusimaid tooteid. Lisaks rääkis Apple’i veteran Priit Hõbemägi oma senisest kasutajakogemusest ning uute iPad’ide esmamuljetest,” kommenteeris IM Arvutite tegevjuht Jaanus Treilmann Apple’i toodete Eestisse müügile saabumist.
Uus 9,7-tolline Retina-ekraaniga iPad Air 2 on eelmisest mudelist viiendiku võrra õhem ja senisest võimsama kahetuumalise Apple A8 64-bit protsessoriga. Lisaks on uuel, iOS8 operatsioonisüsteemiga iPad’il olemas sõrmejäljelugeja Touch ID ning varasem 5MP kaamera on asendatud 8MP kaameraga. iPad Air 2 on poodides saadaval kolmes värvitoonis: kuldne, hõbe ja kosmosehall ning kolmes erinevas mälumahus: 16GB, 64GB ja 128GB. Uue iPadi hinnad algavad 509 eurost.
iPad Air 2-st veidi väiksem, 7,9-tollise ekraaniga iPad mini 3 on samamoodi täiustatud sõrmejäljelugejaga. Sellel on olemas iOS 8 operatsioonisüsteem ja kahetuumaline Apple A7 64-bit protsessor. iPad mini 3 saab osta nii kuldses, hõbedas kui kosmosehallis värvitoonis ning kolmes mälumahus: 16GB, 64GB ja 128GB. Uue iPad mini 3 hinnad algavad 409 eurost.
Uus iMac on 27-tollise Retina 5K ekraaniga, millega see edastab oma eelkäijat neljakordselt paremate näitajatega. Lauaarvuti töötab neljatuumalise 3.5GHz Intel Core i5 protsessoriga, milles on uusim AMD-graafika.
IM Arvutid on suurim Apple’i  edasimüüja Eestis ja olnud Apple’i partner alates  1993. aastast. IM Arvutitel on Eestis hetkel neli müügisalongi, kolm Tallinnas ja üks Tartus. Peale toodete müümise tegeletakse ka tehnika hooldusega.
IMG_0080 IMG_0062 IMG_0049 IMG_0039 IMG_0011