Share

Skype Regularis

Skype

Shh, tasa. Praegu saab krabada Skype tavalisele mobiilile. See on esimene avalik beta sellel teemal. Ütle teistele edasi ja räägi ka meie saidist. Salajane sait asub siin. Pea meeles sa kuulsid sellest esimesena siit!

3 kommentaari on this Post

  1. Hetkel küll aru ei saa kuidas toimib see värk? Asendab see suu mobiili op süsteem või mingi program ja siis sealt valid kellele helistada. Viimane on totakas variant minu meelest. :S Aga skype mobiilile on muidugi kaua oodatud paljude inimeste pool ma usun.

  2. oehh, loen nüüd üle pika aja battleit’d (loen vanu postitusi järgi) ja ei saa kommenteerimata jätta seda uudist, tekkis lausa muie näole. salajane uudis, millest kolm päeva varem rääkisin nii mina, kui rääkis ka Sten Tamkivi oma blogis (vastavalt mks.ee/388 ja http://sten.tamkivi.com/2008/04/skype_for_your_mobile_is_here.html) on tõesti salajane, mõlemad eelmainitud kirjatükid istusid ka blog.tr.ee avalehel üsna pikka aega… siinkohal soovitus -- katseta ise ja kommenteeri, sinu muljeid oleks palju huvitavam lugeda…

Comments are closed.