Skype nüüd saadaval ka windows phone’ile

Kauaoodatud Skype on nüüd olemas ka Windows Phone’il ning koos sellega on Skype nüüd saadaval kõigil suurtematel nutitelefonide operatsioonisüsteemidel. Lõppversioon jõuab poodi aprillis, kuid juba tänasest on sul võimalus alla laadida  beta versioon (see link töötab telefonis, niisama pilte vaadata saab Marketplace’ist), et testida ja jagada tagasidet Skype meeskonnaga. Skype for Windows Phone Beta toetab kõiki tähtsamaid funktsioone mida sa armastad. Puhas ja lihtne Skype kasutajakogemus sulab kokku Metro kasutajakogemusega. Mitte kunagi varem pole olnud nii lihtne hoida kontakti nendega kellest sa hoolid.

httpv://www.youtube.com/watch?v=YhFMjO1we_0

Sa saad teha tasuta kõnesid ja videokõnesid oma Skype kontaktidele üle 3G, 4G ja WiFi, pidada vestlusi ja grupivestlusi ning uuendada oma profiili ja konto informatsiooni teiste asjade hulgas. Ning see on alles algus Skype for Windows Phone jaoks.

Lae alla beta versioon vajutades siia kui sa loed seda praegu oma Windows Phone’st või lihtsalt võta lahti Bing ja skaneeri QR tag allpool. Sul on vaja selleks viimasele versioonile uuendatud Windows Phone Mangot (Windows Phone 7.5). Kui sa pole kindel mis versioon sul on siis sa saad seda kontrollida Settings -> About alt.

Parima kasutajakogemuse saab Skypega järgmistel telefonidel:

• Nokia Lumia 710
• Nokia Lumia 800
• HTC Titan
• HTC Radar
• Samsung Focus S
• Samsung Focus Flash

Anna tagasisidet läbi Skype Support Network või läbi Twittteri suunates küsimused @Skype. Lisaks võid alati liituda vestlusega kasutades Twitteri hashtagi #SkypeMWC kus Skype jagab nippe ja trikke läbi nädala.

Via The Big Blog

4 thoughts on “Skype nüüd saadaval ka windows phone’ile”

  1. Keegi oskab öelda, millal need Windowsiga Nokiad võiksid ametlikult Eestisse jõuda? Ootan pikkade silmadega, aga ausaltöeldes ei tea, kaua oodata jõuan veel… 🙂

Kommenteerimine on suletud.