Silverlight Gallery, 3. juuni kell 17.00

Silverlight Gallery

Microsoft on loomas täiesti uut veebi. Selleks, et näidata milline näeb välja tulevik, kutsume Teid osalema uues üritustesarjas Silverlight Gallery. Tutvustame Microsofti nägemust tänapäevasest kasutajakogemusest ja demome uusimaid disainerite tööriistu, millega valmib järgmise põlvkonna veebimaastik. Kohal on Microsofti veebidisaini guru Michael Köster, kes näitab, kuidas kõik see ilu kasutajateni jõuab.
Ajakava:
o   17.00 | Kogunemine, joogid
o   17.20 | User Experience – kasutajakogemus on lisaks ilusale visuaalile veel palju muud. Selle sessiooni raames vaatame, kuidas Microsofti uued tehnoloogiad muudavad kasutajate veebi- ja Windowsi rakenduste kogemust.
o   18:20 | Vahepaus
o   18:40 | Express your World – teise sessiooni käigus näitab Michael Köster samm-sammult, kuidas luua täiuslikku rakendust kasutades Microsoft Expression Designer, Blend ja õige natuke Visual Studio tööriistu. Rõhk on eelkõige kasutajaliidesel ja kasutajakogemusel, samuti sellel, kuidas peaksid disainer ning arendaja omavahelist koostööd korraldama.
o   19:40 | küsimused & vastused

Registreerimine: Palume teatada osalemisest 31. maiks e-mailil i-fredm[at]microsoft[punkt]com

Üritus on tasuta ja mõlemad ettekanded on ingliskeelsed. Oled teretulnud seda kutset huviliste disaineritega jagama. Tallinna Kunstihoone asub Vabaduse plats 8 (vaata asukohakaarti).