Rat Race 2015 stardib täna!

Rat RaceLäbi aastate heategevuseks pea 80 000 eurot kogunud kontorirottide jooks Rat Race saab täna taas stardipaugu!

Ligi 350 kontorirotti jooksevad läbi vanalinna, et anda panus Eesti Lasterikaste Perede Liidule, toetamaks andekate laste huviharidust.

“Sellel aastal osaleb Rat Racel ligi 350 jooksjat pea 65st ettevõttest. Oleme väga rõõmsad, et nii paljud ettevõtted Rat Race-st osa võtavad ning panustavad Eesti lasterikaste perede laste huvihariduse toetamisse. Oleme omalt poolt kokku pannud huvitava programmi ning koostöös meie partneritega loosime välja hulgaliselt erinevaid auhindu. Kohale tulnud võistkonnad saavad kindlasti veeta ühe mõnusa pärastlõuna.” ütleb Rat Race 2015 projektijuht Inga Keldo.

Üritus algab kell 14.00. Jooksjate tuju hoiavad üleval Ring FMi hommikuklubi lõbusad saatejuhid Rauno Märks ja Agnes Aaliste ning tuttuus liige – Eesti enim nõutud õhtujuht Andres Torm.

Kõik Stig Rästa ja Trafficu fanned peaksid kohal olema kell 16.00 Tallinna Raekoja platsi, sest just siis astub lavale Traffic, kes on sel aastal Rat Racei peaesineja.

Rat Race patroon sel aastal on Tsirkusekooli eestvedaja Vello Vaher, kes on samuti suurpere isa ja tuntud spordilembeline inimene. “Väga paljud suurpered vajavad toetust, sest lapsed on väga andekad ja väike pisku võib aidata lapse väga kõrgele,” rõhutas Vaher Rat Race jooksu olulist panust lasterikastele peredele.

Rat Race on meelelahutuslik ja heategevuslik jooks, kus meeskonnad jooksevad läbi Tallinna vanalinna, seljas ülikond või kostüüm, käes portfell ja mobiiltelefon, jalas spordijalatsid. Jooksu korraldab Eesti Ettevõtlike Noorte Koda JCI Tallinn ning kõik osavõtutasudest kogutud raha läheb Eesti Lasterikaste Perede Liidu kaudu suurperede laste huvitegevuse toetuseks.

6 thoughts on “Rat Race 2015 stardib täna!”

Kommenteerimine on suletud.