Photopoint paneb Instagrami paberile

Telefonipiltnike lemmikrakendus Instagram on andnud fotograafiale uue mõõtme. Pildistava telefoni abiga saab igaüks jäädvustada maailma läbi oma silmade ning Instagram pakub võimalust muuta oma fotod lihtsalt ja kiirelt kunstipäraseks ning nähtut kohe kõigi sõprade-tuttavatega jagada. 

Tänu Instagramile on ka Photopoint loonud uusi mõõtmeid, täpsemalt paberfotodele. Kui ruudukujulised pildid on südamelähedased, saad oma digitaalsed kunstiteosed panna ka paberile. Photopointi digilabor valmistab Instagrami fännidele 10x10cm, 15x15cm ning 21x21cm mõõdus paberpilte. Loo seinale väike Instagrami näitus, jaga pilte vanaemaga või lükka rahakoti vahele – võimalusi piirab ainult fantaasia!

Rakenduse kasutamine on imelihtne. Tee kaameraga pilt ja ava see Instagramis. Rakendusega saad kohendada pildi suurust, muuta värvitooni, pöörata pilti igas suunas ning soovi korral võid pildile lisada ka raami. Muuda oma pildid mõne sekundiga kunstiteoseks!

Sõpradega saad pilti jagada läbi Twitteri, Facebooki, Foursquare’i ja Tumblr’i. Instagramis saad jälgida nii sõprade kui ka ülejäänud fotograafide pilte üle maailma. Rakendus on tasuta allalaetav enamik telefonidele.

Available on the App Store Coming soon to Android