Path on sinu kanal jagamiseks oma lähedastega


Viimasel ajal on palju teenuseid mis on seotud piltide jagamisega ja ehk on neid isegi liiga palju. Kuid Path on veidi teistsugune ja eristub massist. Kuigi sul on Facebook, Flickr, Instagram, Twitpic ja paljud teised tööriistad siis Path lahendab muresid mis nendega tavaliselt on.


  1. Näiteks on Facebookis palju sõpru (minul on näiteks üle 600) ja nende nimekirjade haldamine privaatsuse hoidmiseks käib minul praegusel hetkel juba üle jõu. Kergem on minujaoks lihtsalt panna privaatsusesätted põhja seal ja liikuda privaatsemate vestlustega üle teisele platvormile.
  2. Teine asi on see, et praegu on probleem info ülekülluses. Instagrammi või Bubblegummi tehtud pildid on pigem sellised mida ma tahangi jagada igaühega kuid pildid minu eraelust huvitavad ehk vaid väikest osa minu sõpradest. Seega erinevad kanalid aitavad fokuseerida sisu vastavale sihtgrupile.
  3. E-maili märguanne on selline põnev asi mis võimaldab Path’il ka mitte selle kasutajatel olla kursis sellega millega ma tegelen. Nii saan ma kasvõi oma sugulastele meilipeale saata pilti toredast õhtust mõisas ega pea sellega segama kodanike seinu kes sellest huvitatud ei ole.
  4. Hunnikud (Stacks) võimaldab mul kiirelt võtta ette kõik videod või pildid mis on seotud konkreetse koha või persooniga. See on omaette elamus saada ülevaade sündmustest oma kallima või sõbraga ja võimaldab taaselada neid emotsioone.

Seega võta, proovi, kasuta ja eksperimenteeri ja anna oma tagasisidet 🙂