Panasonic tõi turule nutitelefoni abil kontrollitava kodukinosüsteemi

SC-BTT590

Panasonic tutvustas veebruari lõpus uut FULL HD 3D Blu-ray Disc kodukinosüsteemide tooteseeriat, mille kuus erinevat toodet pakuvad kinole sarnast helikvaliteeti, täiendamaks erakordset 3D pildikvaliteeti.

VIERA Connect, Panasonicu pilvepõhine nuti-TV platvorm, on saadaval kõikidele mudelitele, ühtlasi on kõik kodukinosüsteemid kontrollitavad nutitelefoni või tahvelarvuti abil ning ühilduvad iPodi/iPhone’iga.

 

 

Kõik uued tooted on varustatud Cinema Surround tehnoloogiaga, mis on Panasonicu tippklassi tehniline lahendus saavutamaks stereopanoraamheli vastamaks kino kvaliteedile. Teatud toodete puhul on saadaval 3D Cinema Surround, kus Panasonicu patenteeritud suunatajukontroll paneb kuulajat helisid tajuma erinevatest suundadest tulevana, luues sellega kaasakiskuva 3D-elamuse.

“Hüplemisvaba” digitaalvõimendus, mis on saadaval kõigi uudistoodete puhul, baseerub Mashi helikujundustehnoloogial. Selline digitaalvõimendus vähendab heli hüplemist ja moonutusi, mis mõjutavad helikvaliteeti, tagades puhta ja vaheda heli. Lisaks on tippklassi mudel SC-BTT590 varustatud erakordselt kõrgekvaliteedilise helitöötlustehnoloogiaga, mis kombineeritunapremium helitarvikutega (Bamboo Charcoal PP Cone, 8cm Long Stroke Woofer, High-Force magnet ja Film Capacitor) kindlustavad eranditult kõrgekvaliteedilise heli.

Helisüsteemid on ühildumiseks iPodi/iPhone’iga varustatud ka Digital Music Connectioniga, mis minimeerib heli degradeerumist ühest meediumist teise ning võimaldab kõiki lugusid kuulata just nii,  nagu algupäraselt mõeldud.

2012. aasta FULL HD 3D Blu-ray Disc kodukinosüsteemid kasutavad laialdaselt erinevaid nutikaid ja intuitiivselt kasutatavaid režiime. VIERA Connect, Panasonicu võrguühendusega nuti-TV platvorm, pakub võimalust kergesti osa saada suurest hulgast online-sisust, sealhulgas spordiülekanded, filmid, mängud ja sideteenused. Ühtlasi on läbi VIERA Connecti lihtne ühenduda Twitteri, Facebooki, YouTube’I või Skype’iga ning seeläbi enda koduseid elamusi lähedastega jagada.

Kõik uued kodukinosüsteemid ühilduvad Smartphone Remote Control’iga (nutitelefoni abil süsteemi kontrollimise tasuta allalaetav aplikatsioon), et kodust meelelahutust oleks võimalikult lihtne juhtida. Pelgalt nutitelefoni või tahvelarvuti abil (Android/iOS) on võimalik nii süsteemi juhtida, lisada enda lemmik-heliefekte kui ka otsida lisainformatsiooni meelelahutuse või filmide kohta.

Ühenduvust lisab DLNA funktsioon, mis muudab fotode, videode ja muusika jagamise äärmiselt mugavaks. Serverisse laetud faile saab mugavalt sirvida ilma plaate vahetamata – koduühenduse nutikaid lahendusi saab kasutada ka ilma LAN-ühenduseta. WiFi süsteem on ehitatud mudelite SC-BTT590, SC-BTT490, SC-BTT290 ja SC-BTT282 sisse, seega VIERA Connect ja BD-Live sisu on kättesaadavad ilma kodukinosüsteemi LAN-võrku ühendamata.

SC-BTT590, SC-BTT490, SC-BTT290 ja SC-BTT282 on peale ühe mängukonsooli jaoks mõeldud HDMI sisendi varustatud kahe lisa-HDMI-ga. Kuna sisendid on varustatud ooterežiimi edastusfunktsiooniga, saab ühendatud seadmeid kasutada isegi siis, kui kodukinosüsteem ise on välja lülitatud.