Oled huvitatud IT Kolledžist?

ITKPILT1

Tule neljapäeval, 21.03.2013 kell 12:00 Uudishimupäevale, aadressil Raja 4C, Tallinn. Uudishimupäeval toimuvad põnevad töötoad, viiakse läbi ekskursioon õppehoones ja tutvutakse õppimisvõimalustega.

Uudishimupäevale on oodatud kõik, kes soovivad jätkata õpinguid IT-erialadel. IT Kolledž annab praktilise rakendusliku kõrghariduse IT süsteemide administreerimise, IT süsteemide arenduse ja Infosüsteemide analüüsi õppekavadel. Oodatud on ka uudishimulikud, kes soovivad veeta lihtsalt ühe põneva päeva IT Kolledžis.

Uudishimupäeva avab IT Kolledži rektor Tiit Roosmaa sissejuhatava loenguga. Seejärel räägivad õppekavajuhid IT Kolledži õppekavadest ja tudengid tutvustavad tudengielu ning räägivad oma õppimiskogemusest ja sellest, miks nad otsustasid IT Kolledžisse õppima tulla.

Kell 13:00 toimub ekskursioon IT Kolledži õppehoones, kus saab tutvuda erinevate õpperuumide, laborite ja arvutiklassidega. IT Kolledži Robootikaklubi esitleb võidukaid jalgpalliroboteid. Avatud on infopunkt, kus saab küsida kõike sisseastumise kohta. Kell 13:30 algavad töötoad, kus saab õppida arvutikaablit punuma ja wifi võrku ehitama. Esmakordselt toimub “Mutukate meisterdamise töötuba“, kus IT Kolledži Robootikaklubi liikmed õpetavad, kuidas väike hambaharja robot meisterdada. IT Kolledži Meediaklubi liikmete juhendamisel toimub videotöötuba, kus saab õppida lihtsaid lahendusi, kuidas piltidest, helidest ja videoklippidest monteerida kokku korralik video.

Vaata lisainfot ja registreeru töötubadesse: www.itcollege.ee/uudishimupaev

Sisseatumisdokumentide vastuvõtt IT Kolledži päeva- ja õhtuõppe õppekavadele toimub 27. juuni -12. juuli 2013 ja vastuvõtt kaugõppe õppekavadele toimub 9.-16. september 2013.

Eesti Infotehnoloogia Kolledž on Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt 2000. aastal loodud mittetulunduslik rakenduslik erakõrgkool, kus on võimalik omandada rakenduslik kõrgharidus õppekavadel IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus ja Infosüsteemide analüüs. Kokku õpib IT Kolledži päevases, õhtuses ja kaugõppes üle 860 õppuri. IT Kolledžist suundunud Eesti IT tööjõuturule 585 IT spetsialisti.