Office 365 muutus Eestis kättesaadavaks


Tänasest muutus Eestis kättesaadavaks Microsofti uue põlvkonna kontoritarkvara Office 365. Pilvetehnoloogial põhinev kontorilahendus pakub senisest suuremaid võimalusi koostöö tegemiseks ja lihtsustab töötamist ka väljaspool kontorit.

“Office 365 annab kasutajatele võimaluse ise valida asukoht, aeg ja seadmed, millelt tööd tehakse. Sellega suureneb efektiivsus ja rahulolu tööga ning mai lõpus korraldatud Kaugtöö Päev näitas, et eestlastele sobib paindlik tööstiil. Office 365 on välja töötatud kaasaegse, nutika töötaja vajadusi silmas pidades,” rääkis Microsofti Balti regiooni juht Rain Laane. “Uues tarkvaras on kesksel kohal rakendused, mis lihtsustavad koostööd oluliste inimestega, et ka kontorist väljaspool ei kaoks ühendus kolleegide ja klientidega,” lisas Laane.

“Office 365’ga saab välja valida ainult ettevõttele vajalikud rakendused ning kergesti muuta rakendusi kasutavate inimeste arvu. Kuna teenuse eest tasumine on kuupõhine, tähendab see infotehnoloogiliste kulutuste kergemat prognoositavust ja suurt paindlikkust muutuste korral ettevõttes,“ rääkis Net Groupi juhatuse liige Toomas Mõttus. “Pilvetehnoloogial põhinev Office 365 sobib igas suuruses ettevõttele, kus tunnetatakse vajadust produktiivsuse ja koostöö suurendamiseks ning kulude kokkuhoidmiseks,” ütles Mõttus.

“Oleme Office 365 prooviversiooni kasutanud juba neli kuud, senine kogemus on olnud väga positiivne. Surimaks eeliseks on paindlikkus, sest kasutajate arvu saab jooksvalt muuta ja lihtne on vahetada kasutusel olevaid teenuseid. Pilveteenus võimaldab IT-taristu kulusid kokku hoida, samuti on oluline väike esmainvesteering – meile sobib kuupõhine tasumine rohkem kui litsentside aastane rent või väljaost,” kirjeldas kogemust uue tarkvaraga YEInternationali arendusjuht Priit Koppel.

Lisaks Eestile muutus Office 365 kättesaadavaks veel 45 riigis, uue põlvkonna kontoritarkvara on nüüd võimalik kasutada 88 riigis ja 32 erinevas keeles. Eelmise aasta novembris välja tulnud Office 365 prooviversiooni katsetanud isikud ja ettevõtted saavad oma andmed üle viia tasulisele lahendusele.

Office 365 koondab endasse Microsofti kontorirakendused Word, Excel, Powerpoint ja Outlook. Lisaks on Office 365’ga kaasas dokumendihalduse ja lehekülgede loomise lahendus SharePoint ning kiirsuhtlusprogramm Lync, mille abil saab pidada koosolekuid hääl- ja videokõnede vahendusel.

Lisateavet uue kontoritarkvara omaduste, lahenduste ja hindade kohta saab aadressilt http://www.office365.ee. Office 365 eest tasumine toimub kuupõhiselt ja sõltub tellitud teenuste mahust, hinnad algavad 5,25 eurost kuus kasutaja kohta.