Nutikad spordiseadmed on suve hakul nõutud kaup

EMT-Elion

Koos kevadiste ilmadega on kasvanud inimeste huvi ja nõudlus nutikate spordiseadmete järele, mille valik on Eestis täna läbi aegade parim.

Kuna erineva funktsionaalsuse ja hinnaga seadmeid on turul üsna laias valikus, leiab nende seast endale sobiva nutiabilise nii tervisespordi nautija kui profisportlane.

EMT ja Elioni müügistatistika näitab, et erinevate spordi- ja nutikellade ning aktiivsusmonitoride müük on eelmise aasta võrdluses kasvanud pea neli korda. Spordikellade segmendis on müüginumbrid võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kerkinud 23%.

Enim on kasvu mõjutanud just aktiivsusmonitoride ja nutikellade valiku suurenemine.

Samal ajal on inimeste huvi kasvule tugevasti kaasa aidanud ka tehnoloogia areng. Nii on näiteks aktiivsusmonitorid muutunud üha nutikamaks, võimaldavad sidumist nutitelefoniga ning annavad kasutajale märku ka telefoni saabunud sõnumitest, kõnedest ja muudest märguannetest. Osa aktiivsusmonitore suudab salvestada jooksmise andmeid ning olenevalt mudelist mõõdavad ise või pulsivöö abil kasutaja pulssi. Seega on just tehnoloogiline võimekus üks peamisi argumente, miks aktiivsusmonitore täna kõige enam soetatakse.

EMT ja Elioni valikusse kuuluvad spordiseadmed võimaldavad kasutajal jälgida oma aktiivsust läbi ööpäeva ja treenida õigetes pulsisagedustes. Nende seast leiab nii nutikate juhistega aktiivsusmonitore kui ka nutikaid GPS toega spordikellasid tõhusaks jooksutreeninguks. Kõigele lisaks on värviline aktiivsusmonitor paljude kasutajate silmis kui stiilne aksessuaar, mis hoiab samal ajal silma peal kasutaja liikumisharjumustel ja tervisel.

Nutikate spordiseadmete hinnad algavad Elioni e-poes 49 eurost. Maikuus kehtivad valitud toodetele ka sooduspakkumised, mille raames on osa tooteid kuni 50 eurot tavapärasest odavamad.

Nutikate spordiseadmete valiku ja pakkumistega saab tutvuda järgneva lingi vahendusel: https://pood.elion.ee/spordikellade-pakkumine

Täpsema ülevaate nutikatest spordiseadmetest saab Digitarga artiklist: http://digitark.ee/aktiivsusmonitorid-ja-nutikellad-mis-kellele-ja-milleks/