Microsoft valis Uptime 2013. Aasta Partneriks Eestis

maxresdefault

Microsofti asepresident Jon Roskill andis Uptime’le Houstonis üle Aasta Partneri auhinna. “Meil on hea meel tunnustada Uptime Microsofti Aasta Partnerina Eesti,” ütles Jon Roskill. “Uptime on pakkunud silmapaistvaid lahendusi meie ühistele klientidele ja on suurepärane näide tipptasemest, mida paikuvad meie parimad Microsofti partnerid. ”

„Oleme uhked eelkõige oma meeskonna ja klientide üle, kelle ühise tubli töö tulemusena oleme sellise austava nimetuseni jõudnud,“ ütles Uptime juht Eero Tohver. „Pakume Microsofti platvormil teenuseid mitmel erineval ärisuunal, alates arvutiparkide haldusest kuni dokumendihalduse ja tarkvaraarenduseni välja. On heameel näha, et tänaseks on Microsoftist saanud väga tõsine arendusplatvorm, millel oleme realiseerinud suuri lahendusi, nagu näiteks T-pilet (www.tpilet.ee) või uudisteportaalid (näiteks www.aripaev.ee).“

Microsoft annab auhinnad välja mitmes kategoorias, valides kandidaadid rohkem kui 3000 firma seast 106st riigist. Aasta partneri tiitel antakse partnerile, kes on viimase aasta jooksul arendanud ja juurutanud silmapaistvaid lahendusi Microsofti platvormil.

Uptime OÜ (www.uptime.ee) on Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogia ettevõte, mis pakub kliendikeskseid IT hoolduse, konsultatsiooni ja tarkvara arenduse teenuseid ning grupitöö- ja dokumendihalduse lahendusi Eestis ja lähiriikides. Uptime OÜ on asutatud 1992. a, firmal on kontorid Tallinnas ja Tartus. Uptime OÜ on Oracle, IBM ja HP partner ja Microsofti kuldpartner.

Firma suuremateks klientideks on Elisa, G4S, ABB, Mootor Grupp, Express Post, Avis, Eesti Raudtee, Äripäev jt.

IMG_4679_Vision_Keynote-083-DH-01