Jõhvi haigla integreerib koostöös Vaata Maailmaga tegevusteraapiatesse robootika - 13. august 2018
Uus ID-kaardi rakendus DigiDoc 4 jõuab arvutitesse - 3. juuli 2018
Eesti ettevõtted investeerivad enam seadmetesse, mitte inimestesse - 3. juuli 2018
Eleringi uus kaardirakendus näitab vabu liitumisvõimsusi kogu Eestis - 30. juuni 2018
Siemens tarnib Elektrilevi OÜ-le elektri mõõteandmete haldussüsteemi pilveteenusena - 30. juuni 2018
Pirita Selveri juures olev elektroonikajäätmete kogumispunkt suletakse - 30. juuni 2018
Riigiportaali vahendusel edastab riik miljon teadet aastas - 30. juuni 2018
Viasat Sport Baltic näitab tänasest spordiülekandeid 24/7 HD-kvaliteedis - 30. juuni 2018
Reaalerialade tudengid saavad kandideerida Skype’i välisõpingute magistristipendiumile - 30. juuni 2018
Kaspersky Lab uuris välja, milleni võib viia lemmikloomade jaoks mõeldud nutividinate kasutamine - 30. juuni 2018
Microsoft otsib IT-, disaini- ja turunduse partnertudengeid
Kandideerima oodatakse tehnoloogiast huvitatud üliõpilasi, kes soovivad teha koostööd maailma juhtiva tarkvarafirmaga. MSPd saavad nautida mitmeid hüvesid, näiteks pakutakse programmi kuulujatele arvukalt kõrgetasemelisi koolitusi, tasuta Microsofti tarkvara ja raamatuid, võimalust rääkida kaasa tootearenduses, tutvuda nii Microsoft Eesti esinduse juhi kui ka teiste IT valdkonna arvamusliidritega jne.
„Ootame programmiga liituma tehnoloogiaerialade tudengeid, kes soovivad saada tegijateks IT-maailmas. Samuti ootame sel aastal esmakordselt kandideerima ka teiste erialadeüliõpilasi, kellel on sügavam huvi sotsiaalmeedia- ja turundusvaldkonna vastu,“ sõnas Microsoft Eesti tehnoloogiaevangelist Andres Sirel.
„Programmi kuuludes saavad partnertudengid võimaluse töötada Microsofti toodetega, õppides neid paremini tundma ning olles teistele Microsofti toodete kasutamisel juhendajaks ja toeks. Iga partnertudeng saab aasta jooksul osaleda just neis algatustes ning töötada nende toodetega, mis talle isiklikult kõige enam huvi pakuvad, arendades sealjuures väga erinevaid oskusi alates avalikust esinemisest, lõpetades projektijuhtimisega,“ rääkis Sirel.
„Tudengid on olnud osa Microsofti DNAst juba algusaegadest. MSPdest võrsuvad väärtuslikud töötajad, keda sooviks oma meeskonnas näha paljud valdkonnas tegutsevad tööandjad. Programm on heaks hüppelauaks, mis pakub tudengeile praktilist kogemust ühest võimsaima võrgustikuga ettevõttest, “ sõnas Sirel.
„Tänaseks on programmi kuulunud 28 Eesti partnertudengit ning üle maailma osaleb programmis igal aastal enam kui kolm tuhat MSPd. Sellesse võrgustikku kuulumine avab iga tudengi jaoks erialaselt uskumatult palju uksi. Juhtimiskogemus, mille olen saanud Eesti MSPde eesotsas, on olnud hindamatu väärtusega,“ rääkis aasta tublimaks partnertudengiks tituleeritud Annika Toit.
Kandideerimisavalduse ja varasemate MSPde kogemused leiad veebilehelt www.microsoft.ee/msp
Värskeim info ja võimalus suhelda varasemate MSPdega www.facebook.com/mspeesti
Lisainformatsioon:
Andres Sirel
Microsoft Eesti, Tehnoloogiaevangelist
Tel: 667 9830
asirel@microsoft.com