Microsoft alustab täna Windows Live Messengeri sulgemist

confirmed-windows-live-messenger-is-out-skype-is-in-923705235b

Microsoft alustab täna ametlikult kiirsuhtlusteenuse Windows Live Messenger pensionile saatmist, rakenduse inglisekeelsed versioonid võetakse kasutuselt maha juba lähitundidel, teatab Softpedia.

Microsoft teatas 2013. aasta alguses, et lõpetab Windows Live Messengeri teenuse pakkumise ning kolib selle kasutajad üle kaks aastat tagasi ostetud Skype´i.
Microsofti konto saab ühendada Skype’i kontoga ning seejärel on Messengeri kontaktid kättesaadavad Skype’i kaudu. Skype saab alla laadida siit.

Windows Live Messenger (lüh. WLM, endine nimetus MSN Messenger) on Microsofti kodukasutajatele mõeldud kiirsuhtluse klientprogramm.
WLM kasutab Messengeri platvormi. Sisse logimiseks on vajalik Microsofti konto.  Nimetust Windows Live Messenger kannab programm alates versioonist 8.0, mis tuli välja 19. juunil 2006. Alates versioonist 8.1 oli Windows Live Messenger ka eestikeelne.

“MSN Messenger” nimetus lühendati tihti MSN’iks (The Microsoft Network), kuid see lühend tähendab tegelikult Microsoft Network’i (teenusepakkuja ja portaal) või siis mitteformaalselt protokolli, mida MSN Messenger kasutab. Kuigi Microsoft on suhtlusprogrammi nime muutnud, on lühend “MSN” nii programmi kui protokolli tähistajana veel käibesse jäänud.

via: dottech.org
via: dottech.org