MarkIT Eesti ja Zebra infosüsteemid AS ühinevad

Alates 1. jaanuarist liidetakse kaks Eestis tegutsevat MarkIT gruppi kuuluvat ettevõtet MarkIT.ee ja Zebra Infosüsteemid AS. Ühinemise tulemusel teenindab alates uuest aastast seni eraldi töötanud ettevõtete kliente ühise meeskonnana ja juriidilise isikuna: MarkIT Eesti AS. Kõik senised Zebra keskkonna kasutajad saavad enda kasutusse värskelt uuenenud MarkIT e-hankekeskkonna aadressil www.markit.ee

Oluline muudatus eraisikuna ostmisel
MarkIT Eesti AS ei võimalda eraisikute ostmist. Alates 1. jaanuarist on teil võimalik sisse logides www.markit.ee näha vaid oma seniste ostude ajalugu ja ostuarveid. Eraisikud saavad edaspidi tellimusi sooritada ainult läbi ettevõtte “Oma Töötaja Ostuprogrammi”. See tähendab, et eraisikuna ostmiseks tuleb olla eelnevalt MarkIT aktiivne kasutaja ka ettevõttena. Loodame, et muudatused kulgevad positiivselt, kuid küsimuste või kommentaaride korral palume julgelt ühendust võtta oma kliendihalduriga.

Aastal 2008 on MarkIT ja Zebra liidetud käive Eestis enam kui 160 miljonit krooni (10 miljonit eurot) olles sellega suurim IT toodete ettevõtetele müüja. MarkIT grupi konsolideeritud aasta käive ulatub prognooside kohaselt enam kui 375 miljoni kroonini (24 miljonit eurot). Ettevõte tegutseb 12 Euroopa riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Poolas, Tðehhis, Slovakkias, Austrias, Ungaris, Sloveenias ja Hispaanias.