Majandustarkvara Directo laieneb Soome

Directo OÜ sõlmis lepingu majandustarkvara Directo esindamiseks Soome turul. Directo ametlik esindaja Soome turul alates 1. okt. 2009 on Directo Oy. Esinduse loomisega tekib klientidel võimalus kasutada soomekeelset tarkvara ning kliendituge.  Eestis loodud veebipõhine majandustarkvara Directo oli seni esindatud Eestis, Lätis ja Leedus.
„Vajaduse esinduse loomiseks Soomes tingis sealne järjest kasvav kliendibaas.“ ütles Directo OÜ juhatuse liige Martin Rinne.
„Directo sobib hästi Soome kui tehnoloogiliselt kõrgel tasemel maale just tänu oma innovaatilisusele ja konkurentsivõimelisele hinnamudelile. „ ütles Soome esinduse Directo Oy juhatuse liige Peep Lõoke.
„Laienemine Soome toetab Directo strateegiat pakkuda töövahendit, mis sobib ka rahvusvahelise haardega ettevõtetele. Veebipõhine tarkvara võimaldab omada pidevat ülevaadet teistes riikides asuvate tütarfirmade tegevusest. Erinevates riikides Directot kasutavad kliendid ei kujuta enam ettegi olukorda, kus nad ei omaks reaalajas pilti Läti või Leedu firma olukorrast.„ sõnas Martin Rinne.

Directo on Eestis kõige kauem turul olnud ja suurima kasutajate arvuga ning funktsionaalsusega veebipõhine äritarkvara, milles on ühendatud nii majandustarkvara traditsioonilised võimalused (raamatupidamine, müük, ladu jms) kui ka kaasaegsed ärijuhtimist ja otsustamist tõhustavad töövahendid. Directot kasutab üle 9 000 inimese ligi 700 firmas.

One thought on “Majandustarkvara Directo laieneb Soome”

Kommenteerimine on suletud.