Share
Loomemajanduskeskus ootab taotlusi

Loomemajanduskeskus ootab taotlusi

Tartu Loomemajanduskeskus ootab hiljemalt 19. märtsiks 2012 taotlusi uuele äriplaanikoolitusele.

Seekordsel konkursil on eelistatud äriideed, mis baseeruvad uutel tehnoloogiatel, audio-video valdkonnal ja IT-lahendustel. Eriti oodatud on tõsielumängude (serious gaming) ja 3D-valdkonna arendamisega seotud ideed, mis seostuvad oma olemuselt loomemajanduse valdkonnaga. Konkursile on oodatud ka muud loomevaldkonna äriideed.

Äriplaanikoolitus kestab märtsist juunini 2012 ning lõpeb äriplaani valmimise ja kaitsmisega. Parimaid äriplaanikoolituse läbijaid premeeritakse võimalusega külastada 2012. aasta novembris Helsingis toimuvat Põhja-Euroopa suurimat startup’ide konverentsi Slush 2012. Äriplaani kaitsmise järel on ettevõttel võimalus asuda Tartu Loomemajanduskeskuses inkubatsiooni ning saada abi oma ettevõtte arendamiseks.

Kursusel osalemiseks tuleb täita taotlus ja lühidalt  kirjeldada ka oma äriideed. Taotluse esitamise tähtaeg on 19. märts 2012 kell 15. Täpsemat infot kursuse kohta saab Tartu Loomemajanduskeskuse kodulehelt: http://www.lmk.ee/liitu_loomeinkubaatoriga ja ettevõtluskonsultandilt Juta Kuhlbergilt (tel 506 2545,  juta@lmk.ee).