Londonis avatakse esimesed GALAXY S III müügikohad nimega Samsung Mobile PIN

Digitaalse tarbeelektroonika ja IT-seadete juhtivtootja Samsung avab 29 mail Londonis kaks spetsiaalset nutitelefonide kauplust. Moderne ning kergesti liigutatav klaasist Samsung Mobile Pin on üks esimesi müügikohti, kus saab tutvust teha ning soetada uut Samsungi nutitelefoni GALAXY S III.

Eksklusiivsed pisikesed kauplused olid näha ka Samsung GALAXY S III esmaesitlusel, mis leidis aset 3. mail Londonis. Samsung Mobile PIN müügikoha seinad on valmistatud peegelklaasist – väljast peegeldavad linnapilti, sees aga saavad huvilised tutvuda uue nutitelefoniga ning nautida ümbritsevat ilma segajateta. Lisaks ainulaadsele võimalusele tutuvuda innovatiivse GALAXY S III-ga, saab uurida ka teisi Samsungi nutikaid mobiilseid vahendeid.

Kaks esimest multifunktsionaalset Samsung Mobile PIN müügikohta pannakse üles Londoni ajaloolisele Old Spitalfields Marketile ja ühte peamisesse kaubanduskeskusesse nimega Westfield Shepherd’s Bush. Hiljem lisanduvad veel kaks mobiilset kauplust, mis avatakse Hyde Parkis ja London Olympic Parkis.