Logitech tutvustab uusi mänguritele mõeldud G-seeria tooteid

logitech
Logitech teatas täna, et toob turule uued G-seeria tooted, mille hulka kuulub neli hiirt, kaks klaviatuuri ja kaks uut kõrvaklappide mudelit. Uuendatud tooted muudavad mängimise veelgi mugavamaks ja aitavad parandada mänguri sooritust.

Kasutades infrapunatehnoloogiat uuris Logitech suhet käe ja seadme vahel mängimise ajal ning vastavalt uuringu tulemustele on G-seeria saanud uuendused, mis muudavad seadmed mänguri jaoks veelgi mugavamaks ning aitavad parandada kasutaja sooritust.

Selleks, et parandada vastupidavust ja mugavust, lisas Logitech toodete strateegilistesse kohtadesse spetsiaalsed materjalid. Tsoonid, mis on tihedas kontaktis käega, said endale näpujälje vastase katte. Samas kui ala, mis on mänguril pihus, on varustatud mittemärguva kattega, mis aitab hoida käsi “kleepumast”. Mõlemal klaviatuuril on näpujälje vastane kattepaneel ja kahekordne UV kate, mis lisab klahvidele vastupidavust ja iga.

Logitech G100s Optical Gaming Mouse ja G400s Optical Gaming Mouse on varustatud eksklusiivse Delta Zero sensortehnoloogiaga, mis reageerib käe liikumisele äärmiselt täpselt. Lisaks ei teki hiirtel kiirete liigutuste juures libisemisel takistusi ja seade liigub kiirelt, sujuvalt ning täpselt.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uiPKTFLKx6o

Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse

Logitech_G700s

Tegu on juhtmeta hiirega, mis on kuni 8 korda kiirem kui tavaline USB hiir. Kui kasutaja mäng peaks kauem kestma, on võimalik jätkata mängu samal ajal hiirt standardse Micro-USB kaabliga laadides. Hiirel on 13 programmeeritavat kontrollnuppu, vastupidav märgumatu kate alal, mida mängija hoiab peos ja dry grip äärtel, et hoida mängides kindlat haaret. Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse soovituslik jaehind on 99.99 EUR.

Logitech G500s Laser Gaming Mouse

Logitech G500s

FPS mänguritele mõeldud Logitech G500s Laser Gaming Mouse on täpne erinevatel pindadel ja varustatud hüperkiire kerimisrattaga (scroll-wheel). G500s hiirel on samuti hüdrofoobne kate ja dry grip, mis aitab hoida kindlat haaret. Vaid kahe nupuga saab kasutaja valida alates 200 DPI’st kuni 8200 DPI’ni kiirete manöövrite jaoks. Logitech G500s Laser Gaming Mouse hiirel on 10 programmeeritavat nuppu. Seade tuleb müügile soovitusliku hinnaga 69.99 EUR.

Logitech G400s Optical Gaming Mouse

Logitech G400s

Logitech G400s optiline mängurite hiir on spetsiaalselt FPS mängude jaoks mõeldud ning varustatud eksklusiivse Delta Zero sensoriga. Seadmel on samuti vettpidav kate ja esmatähtsad nupud on varustatud sõrmejälgede vastase materjaliga. LGS’iga saab kohandada kaheksat programmeeritavat nuppu ja lisaks on hiire peamiste mehaaniliste mikrolülitite eluiga ca 20 miljonit klikki. Programmeeritavad nupud annavad kasutajale võimaluse valida erinevate DPI sätete vahel. Logitech G400s Optical Gaming Mouse hinnaks kujuneb ca 59.99 EUR.

Logitech G100s Optical Gaming Mouse

Logitech G100s

Tegu on lihtsasti kasutatava ja spetsiaalselt RTS ja MOBA mängude jaoks loodud hiirega. See on tehtud kandmaks edasi Logitech G1 Mouse ja Logitech Gaming Mouse G100 pärandit. G100s nupud peavad vastu ka eriti tugevaleklikkimisele ja seade on varustatud Delta Zero sensoriga, et tagada täpsus iga kiiruse juures, hiire peamised mehaanilised mikrolülitid peavad vastu kuni 20 miljonit klikki. Ka G100s on varustatud hüdrofoobse kattega ja esmatähtsatel nuppudel on materjal, mis kaitseb kulumise eest ega jäta näpujälgi. Logitech G100s Optical Gaming Mouse soovituslik hind on 39.99 EUR.

Logitech G19s Gaming Keyboard

Logitech G19s

Seade pakub ühtlast statistika- ja infovoogu, mänguspetsiifilisi appe ja kohandatavaid informatsioonipaneele – kõik täis värvides, integreeritud ja kohandataval GamePanel LCD’l. Värvilise taustavalgustuse puhul saab kasutaja valida 16 miljoni varjundi hulgast ja sättida igale profiilile eraldiseisva värvi. Klaviatuuril on ühtlasi ka märgumatu kate palm rest’ialal ning seadme klahvid on kaetud vastupidava UV kattega, mis annab klahvidele eriti pika eluea. LGS’iga on kasutajal võimalik konfigureerida 12 programmeeritavat G-nuppu, millel on kuni 36 erinevat funktsiooni üle kolme erineva töörežiimi. Kaks High-Speed USB 2.0 pesa lubavad samaaegselt laadides tõmmata andmeid lisaseadmetest või kanda lisaseadmetesse. Logitech G19s Gaming Keyboard soovituslik hind on 199.99 EUR.

Logitech G510s Gaming Keyboard

Logitech-G510s

Selleks, et muuta keerulised käigud lihtsamaks, pakub G510s klaviatuur 18 programmeeritavat G-klahvi, millega on võimalik konfigureerida kuni 54 erinevat funktsiooni üle kolme erineva töörežiimi. Lisaks klaviatuuri värvilisele taustavalgusele on G510s varustatud GamePanel LCD’ga. Klaviatuuri palm rest’il on samuti mittemärguv kate ja klahvidel topelt UV kaitse veelgi paremaks vastupidavuseks ja kestvuseks. Logitech G510s Gaming Keyboard on saadaval soovitusliku hinnaga 119.99 EUR.

Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset

Logitech G430

G430 on varustatud Dolby Headphone tehnoloogiaga, millega kuuleb kasutaja kuni seitset kanalit ning lisaks Low Frequency Effects kanalit. Sarnaselt Logitech G230 Surround Sound Gaming kõrvaklappidele on G430 kõrvaklapid samuti osaliselt pestavad ja pakuvad mugavust ka pikemateks mängusessioonideks. Klappidel on müra kõrvaldavad mikrofonid, mida saab kohandada kasutaja häälele. Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset tuleb müügile soovitusliku hinnaga 79.99 EUR.

Logitech G230 Stereo Gaming Headset

logitech-gseries-G230-headset

G230 pakub kõrgekvaliteedilist stereo heli ning on ennekõike mõeldud FPS, MMO või seiklusmängudeks. Kuna pikaajaline mängimine on väsitav ja kurnav, on G230 kaetud spetsiaalse materjaliga, mis tagab kasutajale mugavuse. G230 on samuti varustatud müra elimineeriva mikrofoniga, mis tagab kuulajale parema helikvaliteedi. G230 kõrvaklapid on osaliselt pestavad. Logitech G230 Stereo Gaming Headset’i soovituslik hind on 59.99 EUR.