Share

Logitech QuickCam Vision Pro on esimene Mac’ide veebikaamera

Logitech QuickCam Vision Pro

Kuigi pea kõik Maci mudelid saabuvad veebikaameraga ei ole ei Mac Minil ega ka Mac Prol veebikaamerat küljes. Samas on Logitechi uus kaamera mitu korda parem kui tavaline iSight kuna ta pakub kuni 4 korda paremat pilti. Igastahes käesolev kaamera jõuab müüki järgmise kuu alguses hinnaga 1560 krooni ning on kättesaadav paremini varustatud poodides. Loe edasi ning näed hulgaliselt pilte ja ametlikku pressiteadet.

Logitech tõi välja esimese Mac-arvutitele mõeldud veebikaamera QuickCam Vision Pro, mis on varustatud parima autofookus-tehnoloogiaga ning kujutise esmaklassilise teravuse tagavate Carl Zeiss’i läätsedega.
Logitechi uus Mac’idele mõeldud veebikaamera edastab kujutisele vastavat perfektse detailsuse ja selgusega videopilti.

“Just Mac-arvutitele mõeldud uue kaamera loomisel ühendasime oma tasemel videotehnoloogiad, et pakkuda parimat videopilti. Läätsed, autofookus, sensor ja valgustuse tarkvara koostöö on detaile edastava terava pildi aluseks,” sõnas Alo Johanson, Logitechi Baltimaade müügijuht.

QuickCam Vision Pro ühendab endas Logitechi esmaklassilise autofookus-tehnoloogia ja Carl Zeiss’i optika. Uus kaamera kasutab oma autofookussüsteemis voice coil mootorit, mis võimaldab erinevalt astmelisest mootorist (stepper motor) läätsesid erinevate fookuskauguste vahel sujuvalt liigutada. Fokusseerimine on seetõttu kiire ja sujuv ning pakub teravust ka 10 cm kaugusel ehk eriti lähedal asetseva pildi puhul.

Logitechi autofookus-süsteem reageerib kujutise teravuse muutustele ning refokusseerib kujutise vähem kui kolme sekundiga. Tänu eksklusiivsele koostööle Carl Zeiss’iga saab Logitech tagada, et kaamerad pakuvad Zeiss’i standarditele vastavalt esmaklassilist teravust kompaktses mõõdus ja kerges kaalus.

Mac’i sõbra uus kaamera

2-megapiksline sensor võimaldab uuel Mac-kaameral edastada kõrgresolutsioonilist videopilti. Lisaks on kaameras Logitechi RightLight™2 tehnoloogia, mille abil kohandub kaamera paindlikult hämaras või tugeva taustvalgustusega ruumis.

Logitechi uue veebikaameraga iChat’i või Skype’i vahendusel tehtavad videokõned on VGA-kvaliteediga ning vahendavad kuni 30 kaadrit sekundis, mis on neli korda teravam ja kaks korda sujuvam kui mistahes teine videokõnede lahendus. QuickCam Vision Pro salvestab 720p HD videoformaadis (960-by-720 pikslit) terava-pildilisi videoklippe, mida saab säilitada nii enda jaoks kui jagada kohe ka sõpradega.
Täiendamaks Mac’i disaini on uus kaamera musta ja hõbedase kujundusega ning sisaldab ka hõbedast sisseehitatud mikrofoni.

Uue kaamera kasutamine on väga lihtne – võta karbist välja, ühenda ja alusta videokõnet – mingit tarkvara ei ole vaja. QuickCam Vision Pro veebikaamera on Euroopas müügil juuli algusest soovitusliku hinnaga 1560 krooni.

Logitech QuickCam Vision Pro

Logitech QuickCam Vision Pro

Logitech QuickCam Vision Pro

Logitech QuickCam Vision Pro

Logitech QuickCam Vision Pro