Brauni tõi turule maailma esimese jahutava tehnoloogiaga pardli

CoolTec_CT2cc

Braun tõi turule uue innovatiivse pardli – Braun CoolTeci, mis on kuivraseerimiseks mõeldud pardel kuid raseerib kuumatunnet tekitamata. Tänu sellele ei teki kasutajal enam raseerimisjärgset nahaärritust ning pardel sobib ka tundliku nahaga meestele.

Braun CoolTeci saladus on Brauni uuenduslik termoelektriline jahutustehnoloogia. Kui tavaliselt kipub pardlipea kuumaks minema, siis CoolTeci pardlipeasse on paigaldatud alumiiniumist jahutusriba, mis jahutab raseerimise ajal tõhusalt nahka, jättes pardli liikumisel üle näo endast maha jahutava värskustunde. Nahk on pärast raseerimist täielikult lõdvestunud, meeldivalt sile ja pakatab värskusest.

  • Tõhus jahutustehnoloogiaIntegreeritud elektrokeraamiline jahutuselement jahutab raseerimisel nahka, et minimeerida nahaärritust. Geeli ega kreeme ei ole vaja.
  • Reguleeritav kolmeetapiline lõikesüsteemKaks iseseisvalt liikuvat lõikeelementi järgivad iga nahakontuuri tõhusaks nahalähedaseks raseerimiseks
  • SensoBlade – Erilised terad võimaldavad lõigata erinevates suundades kasvavaid karvu, et saavutada võimalikult sile tulemus.
  • PestavTäiesti veekindel
  • Wet&DryDuši all kasutamiseks
  • LED-ekraanaku oleku näidik, puhastamisnäidik + turvaluku näidik
  • Võimas laetav liitium-ioonaku – Laadimisaeg on üks tund; kiirlaadimine viie minutiga = üks raseerimiskordKuni 45 minutit juhtmevaba laadimist CoolTec_CT4s

Maailmas ainulaadne kolmefunktsiooniline alkoholipõhine puhastus- ja laadimisseadeldis Clean & Charge Station: laadimine, hügieeniline puhastus ja õlitamine vaid ühe nupulevajutusega. Õlitamine iga puhastamise ajal tagab püsiva lõiketeravuse. Puhastab oluliselt hügieenilisemalt kui kraanivesi ja on nahal märgatavalt mugavam. Seadeldis laeb aku täis igal kasutamiskorral.

Braun leiutas pardli puhastusseadeldise rohkem kui kümne aasta eest ja on ainuke kaubamärk, mis kasutab alkolipõhist puhastusvedelikku, mis hävitab igal puhastusel 99,999% kõigist bakteritest. Katsed on näidanud, et Clean & Charge Stationi kasutamine on kümme korda hügieenilisem kui pardli kraaniveega loputamine.

Braun CoolTeci kasutamise kogemus Mikk Saarelt

mikk_saar

 

Tippklassi disain: Red Doti disainauhind

CoolTec_head - Copy

Red Dot on üks maailma juhtivaid disainikonkursse. 1955. aastal loodud auhinda annab välja Design Zentrum Nordrhein Westfalen. Auhind läheb toodetele, mis avaldavad muljet edasiviiva ja uuendusliku disainiga. Žürii hindab toote uuenduslikkust, kasutuslihtsust, kvaliteeti, ergonoomikat ja keskkonnahoidlikkust. 2013 aastal omistati Red Dot Brauni CoolTec pardlile.

Garantii: 100 päeva jooksul raha tagasi

Proovige Brauni toodet ja kui see mingil põhjusel teie ootustele ei vasta, saate selle eest saja päeva jooksul alates ostukuupäevast raha tagasi. CoolTec pardli puhul kehtib kampaania 2013. aasta veebruarini.

Täpsem info