LG uus CINEMA 3D telerite sari nüüd ka Eestis

LG andis teada, et uus, 2012. aasta CINEMA 3D Smart TV telerite sari on nüüd saadaval ka Eesti turul.

Uued telerid on varustatud uusima 3D tehnoloogia ning tootedisainiga, millest erilisim on CINEMA SCREEN disain. See viib LG ekraanitehnoloogia esteetiliselt uuele tasemele. Võimaldamaks paremat 3D kogemust ning kinoekraani sarnast efekti, on teleriekraani ümbritsevad raamid kahanenud peaaegu olematuks.  Lisaks on uutel telerimudelitel 3D sügavuskontroll Depth Control, tänu millele saavad kasutajad reguleerida teleripildi sügavust ning ekraanil olevate objektide kaugust teineteisest.

 

Uued mudelid sisaldavad ka teisi murrangulisi 3D tehnoloogiaid nagu Dual Play ja Sound Zooming. Dual Play funktsioon ning spetsiaalsed Dual Play prillid võimaldavad telerimängu ajal jälgida kahte erinevat täisekraanpilti. 3D Sound Zooming tehnoloogia aga genereerib heli, mis on sünkroniseeritud ekraanil olevate objektide asukohtade ja liikumise trajektooridega.

 

Samuti on uued telerid varustatud kõikide LG nutiteleri funktsioonidega, sisaldades üle 1200 rakenduse, sealhulgas 3D sisu jagamiseks loodud 3D World’i ning spetsiaalset 3D konverterit, mis võimaldab kerge vaevaga muuta traditsioonilise kahedimensiooniline sisu kolmedimensiooniliseks. LG poolt kasutusel olev Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloogia võimaldab aga ekraanilolevaid kujutisi optimeerida mõlema silma jaoks. Lisaks aitavad kvaliteedile kaasa kaalult kerged ja patareivabad CINEMA 3D prillid, mis on spetsiaalselt disainitud pildi sujuvaks  ja mugavaks vastuvõtmiseks.

Täiustatud Magic Remote kaugjuhtimispult mõistab nüüdsest häälkäsklusi, tänu millele on teleri kontrollimine senisest mugavam. Tänu uuendatud Home Dashboard ekraanile on aga LG Smart TV kasutajatel võimalik telerisisu kiirelt ja mugavalt sirvida.

Uued CINEMA 3D Smart TV nutitelerid pakuvad ka erinevaid ühilduvusrakendusi. Uusim neist, Inteli traadita ekraani ehk WiDi tehnoloogia, võimaldab ühendust teleri ja arvuti vahel. Tänu Smart Share Plus’ile pääsevad telerikasutajad ligi nii arvutis, nutitelefonis kui ka tahvelarvutis olevale sisule. Lisaks pakub rakendus WiFi teel ekraanijagamise võimalust välistele seadmetele. Mobile HD Link (MHL) abil edastatakse aga mobiilseadmete abil kättesaadavat veebisisu otse teleriekraanile.