Kingiidee: Mänguosakond

Kingid

BattleIT alustab pühademeeleolus kingiideede jagamist ning sedakorda armastatud PlayStation 3 omanike silmaspidades. Loe edasi ning saa teada selleaasta mängusoovitused.

Uncharted Drakes Fortune

Ouch. See on see mäng, mis on hetkel kõige-kõigem. Kõige parem graafika ja kõige põnevam stori ja kõik muu. Mängujooksul õpid sa tegelastest hoolima kuigi mäng ise on suhteliselt kerge (loe: ära eksida pole võimalik) ja laenatud on palju ideesid teistest mängudes ning selle kokku klopsimisel on lisatud kuhjaga graafilist poolt ning hea stoorit. Väga hea jõulukink, mis sisustab meeldivalt nädalavahetuse. Vaata videosid mängu kohta siit. Hind on pisut alla 1000 krooni ning saadaval paremini varustatud elektroonikapoodides.

Ratchet Clank Future Tools Of Destruction

Spyro tegijatelt jätk Ratcheti ülimenukale seeriale. Mäng mis näeb välja parem kui multifilm, mille stoori on hea, helitöö suurepärane ning kõik muu kah enam vähem suurepärane. Kui varasemates osades pidi piinavalt vaeva nägema kruvikeste kogumisega, siis selles osas on kruvikesi küllaga ning jääb ka ülegi. Tänu sellele on suhteliselt kerge osta ka paremat varustust ning mäng ei ole väga raske, kuigi pakkudes tegevust terveks nädalavahetuseks. Kes on vanemaid osasid mänginud ei pea pettuma, ning leiab uuest osast küllaga uut. Vaata videosid mängu kohta siit. Hind jääb taas pisut alla 1000 krooni ning on saadaval paremini varustatud elektroonikapoodides.

Assassin's Creed

Selle aasta kõige-kõige oodamatum mäng. Mäng mille kõige tugevamat külge on raske õelda. Graafika, sisu, uudsus. Kõik on olemas. Roni mõõda seinu ülesse, liigu elavas linnas, kogu informatsiooni ning avasta vandenõu ristisõjas. Mittekunagi varem pole ükski mäng niivõrd uudsena tundunud. Kuigi võitlussüsteem on pisult nihu läinud on kõik muu siiski täppis. See on mäng mida peab oma silmaga nägema, et seda uskuda. Vaata videosid mängu kohta siit. Kas sa tahad juba hinda pakkuda? Jap, nii see on pisut alla 1000 krooni saad selle meistriteose endale paremini varustatud elektroonikapoodiedest.

Heavenly Sword

Ning siit tuleb parim action mäng PlayStation 3 jaoks. Mida me siis saame? Hack and slash tüüpi mäng tuhandete vastastega? Mitte päris, kuigi mäng võib tunduda lineaarsena, on sellel sügav story ning jalustrabav helitöö. Kuigi vaid üheks päevaks tegevust pakkuv mäng võib pisut väheks jääda on see siiski väga meeldiv ajaviide, ning ka väga väga hästi graafiliselt esitatud. Silmailu on selles mängus rohkem kui küll, ning peategelane püüab pilke kindlasti mõlemi soo esindajatelt. Vaadakem videosid siit. Hinda te juba teate ju? Jap, pisut alla 1000 krooni ning saadaval on ta kus? Justnimelt, paremini varustatud elektroonikapoodides.

LAIR

Selle aasta mäng mille üle on kohutavalt ülekohut tehtud. Mäng millel on graafikat ja sisu ning mis kõigetähtsam ka uuestimängimise mõte saab igaltpoolt üldevaadetest peksa. Nimelt ei meeldi ülevaadete tegijatele Sixaxis. Kui tegelikuses aga võtta mäng ning hakkata seda mängima siis pisut harjutades on elamus vinge ning unustamatu pakkudes sulle ülivinge draakonimadina. Et mängu mängida täiel rinnal uuenda kindlasti oma PlayStationi tarkvara viimasele versioonile. Vaata videosid siit. Hinda ja saadavust me juba teame.

Folklore

Kui kunagine Koudelka pakkus omalajal palju huvitavat siis seda teeb ka Folklore. Imeline graafika ning sügav sisu ning palju uurimist ja veel lisaks sellele ka haldjad teevad sellest mängust kindlasti hea valiku. Mängus saad valida kahe tegelase vahel ning vastavalt sellele koorub lahti ka salapärane müsteerium. Erinevalt Koudelkast pole võitlused ruudustiku ja käigu põhised vaid vabad. Mittemidagi muud pole siinkohal õelda kui et särav ja ilus meistriteos. Vaata hämmastavaid videosid sellest mängust siit.

The Orange Box

See siin on vargus päise päeva ajal. Sa saad Half Life 2, Half Life 2 Episode 1, Half Life 2 Episode 2, Portal ja Team Fortress 2. Nii palju mänge korraga? Kõik me teame et Half Life on alati olnud väga hea mäng. Kui Source mootor jääb pisut ajale maha juba kui tegelasi lähedalt vaadata, kuid mängu sisu kaalub selle kõik ülesse. Portal mis on mängude suhtes revulutsiooni läbiviija, pakkudes seniolematut mängukogemust ning TeamFortress 2 mis pakub ülivinget tiimitööd tunduvad juba eraldi samapalju väärt olevat kui see karp. Mänguaega on raske hinnata, pakkudes tegevust rohkemaks kui kõik eelnevad mängud kokku pakuvad. Valve kvaliteet. Kui soovid asja taskusse panna, siis mine käi ära poes ning osta see ära, kuna see maksab pisut vähem kui 1000 krooni! Peale ostu ning kodus mängimist tunned sa ennast pisut varganäona, kuna see mida sa selle raha eest saad on liiga hea. Ära kahtle hetkekski, see on hea valik. Vaata videosi mängust siit.

colinmcrare: dirt

Kes meist ei tea siis Colin McRae ralli seeriat? Uus Dirt mis ei jookse niivõrd hästi ei PC ega Xbox360 jookseb aga tänu PlayStation 3 puhtale toorele jõule siin rahuldavalt. Mittekunagi varem pole Colini seeria mäng olnud midagi nii palju enamat kui praegu. Mäng mis pakub sulle tegevust vähemalt nädalavahetuseks ei tähenda seda et see ka seisma jääb. Spordimängud on sedatüüpi mängud mida sa mängid ja mängid. Colini seerias leiad sa mõne aja pärast end iseenda aegasid üle sõitmas või võrgus sõpradega ajapeale mängimiseses. See siin on kõigeehtsam pilet spordimaailma mis istutab kindlasti sinu sisse spordipisiku pannes sind ootama nt Gran Turismo uut osa või mõnd muud vinget rallimängu. Vaata videosit siit.

* Pildid on pärit FileFrontist. Enne mängu ostmist konsulteeri kindlasti kingituse saajaga ning tee kindlaks ega tal seda mõnda siinloetletust mängust juba ei ole olemas. Hea idee on vaadata selleks näiteks tema mängukollektsiooni või kui soovid siis võid ka otse küsida. Loomulikult tuleks enne ostu kindlaks teha ka see kas tal on see ülivinge ja nummi PlayStation 3 ning kas mängu kinkimine ka eelarvesse mahub. Kingitusi ostes võta kindlasti kaasa ka kaine mõistus ning ära jätta soovitatavalt kogu raha poodidesse. BattleIT ei vastuta võimalike ebameeldivuste pärast.