Järgmine peatükk Skype’i ja Messengeri ühinemisloos

skype

Skype ühendab inimesi terves maailmas. Oleme uhked, et rohkem kui 280 miljonit inimest on valinud Skype’i, et suhelda igakuiselt oma lähedastega.

Naudime, et just Skype aitab inimestel naerda, jagada lugusid või veeta lihtsalt koos aega. Sestap oleme me põnevil, et ka suur hulk Messengeri kasutajaid meie Skype’i perega liitub. Teatasime möödunud aasta novembris , et Skype ja Messenger on ühinemas ning tutvustasime võimalust logida Skype’i sisse oma Microsofti kontoga.

Soovime, et kõigil Messengeri kasutajatel oleks Skype’iga positiivne kogemus – Skype’i abil on võimalik suhelda veelgi paindlikumalt, veelgi rohkematel seadetel ja platvormidel, sh Windows, Mac, iOS, Windows Phone, Android ja varsti ka BlackBerry.

Messengeri liitmine Skype’iga Windows’i platvormil algab alates 8. aprillist*. Protsessi lõpuleviimiseks kulub eeldatavalt paar nädalat. Alustame esmalt oma inglisekeelsetest klientidest ning lõpetame Brasiilia klientidega 30. aprillil või hiljem.

Skype pakub mitmeid ka juba Messengeri kasutajatele tuttavlikke võimalusi nagu emotikonid, grupivestlused, ekraani jagamine. Lisaks usume, et Skype’i kasutamise juures on veel rida positiivseid omadusi:

  • Tekstivestluse ajalugu
  • Võimalus muuta ja eemaldada sõnumeid
  • Võimalus jagada faile ja kontaktinformatsiooni
  • Videokõned ja tekstivestlus Facebook’i sõpradega
  • Grupivideokõned

Aitame Messengeri kasutajaid igati, et Skype ka neile mugavalt tuttavaks saaks – siin on näiteks üks tore õpetus.

messnger-skype

Julgustame Messengeri kasutajaid lisaks Skype installimisele oma arvutitesse proovima seda ka oma mobiiltelefonidel.

Abi ja nõu Skype’i ja Messengeri ühinemise teemal leiab Skype Support lehelt. Soovime, et kasutajad jagaksid oma kogemusest ka tagasisidet – selleks saab lehel Skype Help menüüst valida “Give Feedback”, kuhu oma mõtted kirja panna saab.

*Välja arvatud Hiina, kust Messenger ära ei kao.

Via Skype ajaveeb

One thought on “Järgmine peatükk Skype’i ja Messengeri ühinemisloos”

  1. Mina küll skype peale üle minna ei soovi. Otseselt see on tehtud helistamiseks ikkagi ja trükkides sõprade ja tuttavatega rääkimine on täiesti ebaeffektiivne.

Kommenteerimine on suletud.