Internet Explorer 8 on tõlgitud eesti keelde, juhhei!

ie8

Ilma pikema jututa on nüüd sest kättesaadav ka eestikeelne Internet Explorer 8 versioon. Kui sa kasutad veel vanemat versiooni Internet Explorerist nagu 6 või 7 siis palun uuenda uue versiooni peale. Kui sind huvitab mida uut ja põnevat uus versioon endas sisaldab siis loe kindlasti edasi.

Tuliuus eestikeelne veebilehitseja kaitseb internetis varitsevate ohtude eest

Täna, 23. aprillil,  tegi Microsoft kättesaadavaks uue eestikeelse veebilehitseja Windows Internet Explorer 8, mis pakub parimaid lahendusi tänapäevase veebikeskkonna jaoks. Uus veebilehitseja keskendub kasutajate põhivajadustele, sealhulgas turvalisusele, kasutusmugavusele ning töökindlusele. Veebilehitsejaga on võimalik lähemalt tutvuda ja seda alla laadida leheküljelt www.microsoft.com/ie8 või www.microsoft.ee/windows/internet-explorer

Internet Explorer 8 on kergesti kasutatav, hetkel kiireim turul olevatest veebilehitsejatest ning pakub tipptasemel turvalahendusi, vastates veebikeskkonna turvalisuse suhtes aina murelikumaks muutuvatele inimeste ootustele.

“Klientide ootused veebibrauserile on meile selged – turvalisus, kiirus ning kasutusmugavus,” rääkis Microsoft Eesti esinduse Windows operatsioonisüsteemi ja Office’i tootejuht Pert Lomp.  “Internet Explorer 8 võimaldab inimestel jõuda vajaliku informatsioonini kiiresti, pakkudes neile samas sellist turvalisuse taset, millega ei suuda võistelda ükski teine veebilehitseja,” lisas Lomp.


Exploreri turvauuendused pakuvad kaitset praeguste ning ka tekkida võivate turvariskide suhtes. IE8 takistab kaks kuni neli korda rohkem pahavararünnakuid kui ükski teine veebilehitseja, suurendab sagedasemate veebitegevuste (otsimine, kaardistamine, failide jagamine ja veebilehe külastamise) kiirust ning ähmastab piire teenuste kasutamise ning veebilehitseja vahel.

Microsofti uuring tõestab veebilehtede külastamise turvalisuse olulisust, mille näitajaks on 78 protsendi inimeste arvamus, et nad valiksid võrreldes kahe aasta taguse ajaga pigem sisse-ehitatud turvafunktsioonidega veebilehitseja kui, et peaksid veebist selleks lisaprogramme alla laadima.

IE8 muudab argitegevused kiireks ja lihtsaks

Lisaks turvalisuse suurendamisele on Internet Explorer 8 ka üks kiiremaid tänapäeva veebilehitsejaid, edestades konkurente lehtede laadimise kiirusel pea 50 protsendiga. Lisaks aitab IE8 vähendada igapäevaste internetitoimingute kiirust uute lihtsate lisadega, mille hulka kuuluvad:

· Kiirendajad. Kiirendajad muudavad tegutsemise lihtsamaks, võimaldades inimestel hetkel lahti oleval leheküljel parema hiireklõpsuga avada sõna või fraasi ning hetkega see kaardistada, kirja teel teistele saata või failina jagada.

· Web Slices. Web Slices (eesti keeles veebilõigud) muudavad Internet Explorer 8 abil võimalikuks lemmikinfo kättesaadavuse kõikjal internetist lehekülgedel nagu Digg, Yahoo! Mail, OneRiot ja eBay.

· Visuaalsed otsingusoovitused. Instant Search Box, Internet Explorer 8 otsinguprogramm, võimaldab teaberohket ning reaalaajas otsingut teostada lehekülgedel nagu Amazon.com ja Wikipedia; nendele lehekülgedele saab lisada otsingufunktsioone kasutaja järjehoidjatest ning veebiajaloost koos piltide ning lisainformatsiooniga, säästes seeläbi kasutajate aega.

Internet Explorer 8 muudetakse alla laetavaks 26 keeles, nende hulgas on araabia, hiina, tšehhi, taani, inglise, soome, prantsuse, saksa, kreeka, heebrea, ungari, itaalia, jaapani, korea, norra, portugali, poola, vene, hispaania, rootsi ning türgi keel. Lisainformatsiooni Internet Explorer 8 kohta saab leheküljelt www.microsoft.com/ie8.

2 thoughts on “Internet Explorer 8 on tõlgitud eesti keelde, juhhei!”

  1. Hmm, paistab olevat mingisugune Microsofti poolne ämber 🙁

    Praeguseks asi korras juba 🙂

Kommenteerimine on suletud.