Ideede Meka turundajale!

turundusguru

Eestis on välja tulnud uus ainulaadne turundusportaal. Tegemist pole aga tavapärase ja laialt levinud uudisteportaaliga, turundusguru.ee-d võib nimetada ideede ja inspiratsiooni portaaliks!

Turundusguru.ee on mõeldud turundus-, reklaami- ja loovinimestele, kel oma töös tihti ideid ja häid mõtteid vaja läheb. Turundusguru pakubki inspiratsiooni ja ideid! Turundusguru on turundajale töövahendi eest ning justkui spikriks, mida on hea piiluda ning kust ideid näpata, end seejuures täiendades.

Turundusguru on Eestis antud vallas täiesti uus ja omaette tegija, eristudes oma kontseptsioonilt teistest omalaadsetest. Portaali taga seisab OÜ Realister, kes on ennegi turule toonud palju ainulaadseid ja edukaid projekte eelkõige noortele. Realister OÜ juhatuse liige Sten Saar iseloomustab portaali järgnevalt: „Turundusguru nimetab end „ideede Mekaks”, kuid lisaks inspiratsiooni ammutamisele saab portaali kasutada ka meelelahutuslikel, ärilistel ning harivatel eesmärkidel.”

Saidi mõtteks ei ole kajastada turunduslikke „päevauudiseid”. Portaali on kokku kogutud vaid turundajale vajalik, kvaliteetne ja inspireeriv materjal, mis säästab vaevast tundide kaupa ise kasutult internetist infot ja ideid taga ajada. Turundusguru tuleb turundajale vastu, ennustades turundusmaastiku tulevasi trende, jagab soovitusi turundaja jaoks kasulike ideede, artiklite, saitide ja raamatute näol ning pakub turundajale häid nippe ja näpunäiteid. Samas võivad portaali täiustamisele kaasa aidata ka kõik asjast huvitatud, andes vihjeid heade ideede ja leidude näol, mida võiks jagada ka teistega.

Turundusguru.ee on turundusest huvituvale inimesele nii hea meelelahutaja, kui ka vajalik allikas info ja ideede ammutamiseks, aidates seega kaasa efektiivsemale ja loomingulisemale turundusele.

One thought on “Ideede Meka turundajale!”

Kommenteerimine on suletud.