HTC ja Microsoft esitlesid täna uusi Windows Phone 8 nutitelefone

HTC Press
Täna, 19.septembril 2012, tutvustasid HTC ja Microsoft New Yorgis esmakordselt uue Windows Phone 8 operatsioonisüsteemiga HTC nutitelefone, mil nimeks HTC Windows Phone 8X ja 8S.

„HTC kaunite Windows Phone 8X ja 8S nutitelefonide sidumine meie brändiga on suur verstapost mõlema ettevõtte jaoks,“ ütles Microsofti CEO Steve Ballmer. „Koos pakume me klientidele selget valikut ja tõeliselt unikaalset kogemust. Mind rõõmustab, et viime oma kauakestnud partnerluse uuele tasemele.“

„Oleme saanud inspiratsiooni Windows Phone 8’lt, et luua uued nutitelefonid, mis pakuksid platvormile sobivat ikoonilist disaini ja personaalsust,“ ütles HTC korporatsiooni CEO Peter Chou. „Windows Phone on selgelt kerkinud esile ühe peamise mobiilse ökosüsteemina ja pakub konkurentsi ükskõik missugusele teisele nutitelefoni platvormile maailmas.“

HTC Windows Phone 8X on 4,3-tollise puutetundliku HD super LCD 2 ekraaniga ning kaetud kerge Gorilla Glass 2’ga, mis kaitseb telefoni ekraani igapäevaste kriimustuste ja põrutuste eest. Kaamera Windows Phone 8X tagaküljel on 8-megapiksline, varustatud autofookuse, LED välgu, BSI sensoriga, 28mm f/2.0 objektiiviga. Kaamera telefoni esiküljel on 2,1-megapiksline ja f/2.0 ultra-lainurkobjektiiviga. Windows Phone 8X nutitelefonil on Qualcomm S4 1.5 GHz kahetuumaline protsessor, koos akuga kaalub seade 130 grammi ning on varustatud Beats Audio’ga.

Pildil: HTC Windows Phone 8X (Allikas: HTC)

HTC Windows Phone 8S on 4-tollise ereda LCD 4 puutetundlikku ekraaniga, mida kaitseb Gorilla Glass. Windows Phone 8S kasutab Qualcomm S4 1GHz kahetuumalist protsessorit ning telefoni kaal koos akuga on 113 grammi. Nutitelefoni tagumisel küljel asetsev kaamera on 5-megapiksline, varustatud autofookuse, LED välgu, 35mm f/2.8 objektiiviga.


Pildil: HTC Windows Phone 8S (Allikas: HTC)

Windows Phone on laialdaselt tunnustatud platvorm, millel on selge ja eristuv visioon – operatsioonisüsteemi kasutajakogemust on nimetatud läbimurdeliseks, innovaatiliseks ja värskeks. HTC lõi Windows Phone 8X ja 8S nutitelefonid, et viia kokku virtuaalne ja füüsiline – nutitelefoni disainis on kasutatud kolmedimenisioonilist uni-body disaini, mis baseerub Windows Phone Live Tiles’il.

Kuna värvid on Windows Phone oluliseks osaks, siis on HTC kasutanud uute Windows Phone 8 nutitelefonide puhul samuti julgeid, põnevaid ja stiilseid värve. Windows Phone 8X on saadaval sinises (California Blue), mustas (Graphite Black), punases (Fame Red) ja kollases (Limelight Yellow) ning HTC Windows Phone 8S on saadaval punases (Fiesta Red), sinises (Atlantic Blue), hallis (High-Rise Grey) ja mustvalges toonis (Domino).

Tänu Windows Phone Store’le ja Xbox Live’le on kasutajatel alati HTC Windows Phone 8S ja 8X’ga ligipääs viimastele filmidele, muusikale ja mängudele.

HTC Windows Phone 8X ja 8S tulevad müüki rohkem kui 50 riigis novembri alguses.

httpv://www.youtube.com/watch?v=xapZwpLwUHI

httpv://www.youtube.com/watch?v=-AjBbcb34sg