HTC esitles nutitelefoni HTC One M8s

HTC one

Eile, 1. aprillil esitles HTC uut telefoni One M8s, mis asendab eelmise mudeli One M8. 

“Lisaks kõigele muule, mida kliendid HTC One sarja puhul hindama on õppinud – ergonoomiline disain ja kõrge koostekvaliteet –, oleme One M8s puhul rõhku pannud foto-ja helivõimalustele ning heale kasutajakogemusele üldisemalt,” ütles HTC Balti piirkonna juht Vladislavs Bercenko.

HTC One-sarja uuel mudelil on tagaküljel 13-megapiksline ja ees 5-megapiksline kaamera ning HTC BoomSound helisüsteem. Tarkvaraliselt toetab kahe kvaliteetse kaamera omaduste maksimaalset ärakasutamist HTC EYE Experience. Telefon on 5-tollise Full HD-ekraaniga, mille materjaliks on Corning Gorilla Glass, et garanteerida vastupidavus ja põrutuskindlus.

4G-toega seade töötab Androidi 5.0 Lollipop operatsioonisüsteemil ja HTC Sense’i kasutajaliidesel. Telefoni sisemälu maht on 16GB, mida saab laiendada microSD mälukaardi abil kuni 128GB. Telefoni jõudluse tagab kaheksatuumaline Snapdragon 615 protsessor.

HTC One M8s jõuab Eestisse müügile aprilli lõpus ning selle eeldatavaks hinnaks saab olema 530 eurot. Nutitelefon on saadaval hallis värvitoonis.

1997 aastal asutatud HTC on üks kiiremini arenevaid mobiilitootjaid maailmas. HTC loob uuenduslikke nutitelefone, mille eesmärgiks on vastata üha enam tarbijate vajadustele, sest ettevõtte kõigi tegevuste keskmes on inimene. HTC tooteportfelli kuuluvad nutitelefonid ja tahvelarvutid. Täpsema info saamiseks külastage www.htc.com.