HP tutvustas moevärvides sülearvuteid

Maailma suurimaid arvutitootjaid Hewlett-Packard tutvustas Londonis uusimaid kodusele arvutikasutajatele mõeldud eridisainiga Pavilioni ja Compaq Presario sülearvuteid, mis jõuavad Eestisse hilissügisel. Uutest moetrendidest inspiratsiooni saanud sülearvutite hulgas on näiteks hõbehalli ja karamellpruuni korpusega HP Pavilioni mudelid.

Lisaks teatati, et sellel suvel tutvustatud ning mitmeid auhindu võitnud puutetundliku ekraaniga multimeediaarvuti HP IQ500 kõrvale on tulemas uus ja veelgi võimsam 25,5-tollise HD-kuvariga HP IQ800 TouchSmart PC. Arvuti Eestisse jõudmine ei ole hetkel teada.

„Uued tooted jõuavad turule pühade eel ning nende seast leiab kindlasti kingituseks silmatorkava disaini ja multimeediamaailma avavate võimalustega mudeleid,“ ütles HP Euroopa Personaalsüsteemide grupi juht Achim Kuttler.

Hõbehall HP Pavilion dv4-1000 on 14-tollise ekraaniga ning lisaks silmatorkavale disainile ja võimsale tehnoloogiale on arvutil hulgaliselt põnevaid meelelahutusfunktsioone.

Karamellpruun HP Pavilion dv3500 sülearvutil on 13,3-tolline kuvar ja arvuti kasutamist hõlbustavad programmid. Näiteks tagab HP MediaSmart tarkvara ühe nupuvajutusega ligipääsu HD-kvaliteediga videotele ja HP ProtectSmart kõvakettakaitse lülitab kõvaketta välja ohtliku vibratsiooni või kukkumise korral. Sülearvutil on NVIDIA Geforce 9300 graafikakaart ja 512MB mälumahtu. Lisaks on pimedas kirjutamine tehtud mugavaks valikulise klaviatuurivalgustusega.

Uute mudelite hulgast leiab ka klassikalise läikivmusta disainiga ning taskukohase hinnaga HP Compaq Presario sülearvutid – 17-tollise kuvariga Compaq Presario CQ70-100 ning veidi 15,6-tollise kuvariga CQ60-100.

Hinnad ja kättesaadavus
Eridisainiga HP Pavilion dv4-1000 on novembrist saadaval limiteeritud koguses orienteeruva hinnaga 14100 krooni. Sama hinnaga tuleb müüki ka eridisainiga HP Pavilion dv3500, mis jõuab Eestisse oktoobris. Samuti on oktoobris Eestisse oodata uusi Compaq Presario sülearvuteid, mille hinnad algavad 7800 kroonist.