HP tõi turule uusi terminalarvuteid ehk „õhukesi kliente“

HP tõi turule uued ärikliendile suunatud võimsad ja turvalised t610 ja t510 Flexible Series Thin Client terminalarvutid, mis on varustatud kahetuumalise protsessoriga ning HD graafikaga.

 httpv://www.youtube.com/watch?v=1Y7BwRjG9mY

Uued terminalarvutid on ennekõike ettevõtetele, kus töötajatel on ligipääs virtuaalsetele töölaudadele ja kaug-aplikatsioonidele.HP „õhuke klient“ pakub kasutajatele ligipääsu jagatud aplikatsioonidele ja andmetele serverites – läbi selle vähenevad ka ettevõtte kulud ja suureneb turvalisus.

HP t610 ja t510 on osa HP terminalarvutite seeriast, mis pakub tunduvalt enam kui tavalised terminalid, on paindlikum, võimaldab mitmeid monitore ja kaugühendust. HP uued terminalarvutid on arenenud multimeedia sooritusega ning pakuvad alternatiivseid ühenduvusvõimalusi.

Pildil: HP t610 Thin Client (Allikas: HP)

 

HP t610 on esimene „õhuke klient“, mis on BIOS süsteemiga ning täidab NIST’i (National Institute of Standards and Technology) turvasoovitusi ja pakub ka tundlikemate keskkondade jaoks tugevat turvalisust identifitseerimise kaudu ning äriklientidele teist kaitsekihti ettevõtte andmete jaoks.

 

See on ühtlasi ka esimene terminalarvuti, mis pakub on-board Trusted Platform moodulit, mis on integreeritud krüptograafiline turvakiip, mis kindlustab seeläbi ainult autoriseeritud ligipääsu võrgustikesse, mis on Trusted Computing Group’i sertifitseerimise nõuetega.

 

HP t610 on varustatud kahetuumalise AMD G-seeria Fusion protsessoriga, mis on 1,65 GHz juures kiireim kahetuumaline protsessor (CPU) oma klassis ning pakub AMD HD graafikat. Lisaks on HP t610 terminalarvuti passiivselt jahutatav ning aitab tänu sellele ettevõtetel vähendada müra kontoriruumides. AMD Turbo Core Technology annab aga HP t610 „õhukesele kliendile“ lisavõimendust ilma, et kulutaks selleks ekstra energiat. Uues HP terminalarvutis on peidus ka HP Active Thermal Management, mis hoiab ära „õhukese kliendi“ kokkujooksmise ülekuumenemise tagajärjel.

 

Pildil: HP t510 Thin Client (Allikas:HP)

 

HP t510’l on kõige parema võimsusega protsessor oma klassis ja on võimeline toetama  kuni kahte digitaalset kuvarit „pärismaiselt“. HP t510 tuleb koos VIA Eden X2 U4200 1GHz kahetuumalise protsessoriga ja VIA ChromotionHD 2.0 graafikaga.

Tänu HP Easy Tools’ile on HP t610 ja t510 terminalarvuteid kerge konfigureerida ning samas alluvad mõlemad hõlpsasti ka administraatoritele läbi MS System Center Configuration Manager’i.

 

Lisainfo HP t610 kohta: Link!
Lisainfo HP t510 kohta: Link!