ACME toob suvel turule unikaalse maapähkli-hiire


Veebruaris presenteeris tehnoloogiafirma ACME Baltikumi esindus Monacos rahvusvahelisel messil unikaalset maapähkli-hiirt, mida võib saabuval suvel leida ka Eesti elektroonikapoodidest.httpv://www.youtube.com/watch?v=HB6zkiw7CSA

Tehnoloogiamessil, kus oli koos üle 80 riigi esindaja Euroopast, Lähis-Idast ja Aafrikast, sai ACME maapähkli-hiir suure tähelepanu osaliseks tänu selle erilise vormile ja funktsionaalsusele. ACME tootejuhi Ignas Rumbutise sõnul meeldib see eelkõige tarbijale, kes otsib erilisi arvuti lisaseadmed. „Samuti sobib hiire sümmeetriline vorm nii parema- kui vasakukäelistele kasutajatele,” märkis Rumbutis.

Rumbutise meelest on tarbijate jaoks üha olulisem toote disain või sellega kaasatulev emotsioon. „Infotehnoloogia ja moeturu sümbioos on siinjuures oluliseks märksõnaks,” ütles Rumbutis ja lisas, et seetõttu püüame pakkuda innovatiivseid tooteid, mis on tarbijale atraktiivsed nii disaini kui ka funktsionaalsuse poolest.

ACME Baltikumi tegevdirektori Paulius Paršeliunase sõnul on kohalolek rahvusvahelistel messidel müügistrateegiana end alati õigustanud. Tehnoloogiamessil sõlmiti olulisi kontakte eelkõige Ida-Euroopa ja Lähis-Ida ning mitmete Aafrika ettevõtetega. See on väga oluline käesoleva aasta eesmärkide täitmiseks, kus oodatud turu kasv neis regioonides ulatub 20 protsendini ning käibe kasv 50 miljoni litini.