HP loob esimesena ühisele platvormile ühendatud ärikriitilise infrastruktuuri

HP teatas täna uute integreeritud IT-lahenduste turuletoomisest, mis parandavad oluliselt klientidele suunatud teenustaset, pakuvad kuni 100%-st rakenduste käideldavust ning lihtsustavad ärikriitiliste arvutisüsteemide toimimist ka suure töökoormuse korral. Lisaks  tutvustas ettevõtte AllianceONE partnerprogrammi, mis optimeerib ärikriitilist ühendatud infrastruktuuri (Converged Infrastructure) toetavaid IT-lahendusi alates serveritest, salvestus- ja võrgulahendustest kuni teenusteni.

Uued integreeritud lahendused baseeruvad HP Blade Scale arhitektuuril, mis pakuvad kogu IT-valdkonnas esmakordselt ärikriitilist ühendatud infrastruktuuri ning uuendavad olulisel määral 10 aastat kasutusel olnud Superdome riist- ja tarkvara.

Uus süsteemiarhitektuur võimaldab klientidel kasutada, automatiseerida ja juhtida kõiki IT-rakendusi samade komponentide, vahendite ja äriprotsesside kaudu. Tänu ühtsele juhtimiskeskkonnale jääb klientidele pidev kontroll kogu IT-infrastruktuuri üle.

HP on ainus IT-firma, kes pakub ühtset BladeSystem platvormi, mis sobib alates x86 protsessoritega riistvarast kuni HP Superdome 2 lahendusteni. Selle tulemusena saavad HP kliendid luua andmekeskuseid väiksema ajakuluga ning keskenduda oma ärivajadustele vastavate innovatsiooniprojektide elluviimisele.