Galaxy S4 trükib fotod ja dokumendid otse printerisse

samsung-galaxy-s4-1

Samsungi uusimale Galaxy S4 nutitelefonile on sisse ehitatud HP printimisrakendus, millega saab fotod ja dokumendid ühe nupuvajutusega välja trükkida.

HP asepresidendi Stephen Nigro sõnul on uue lahenduse peamine eelis lihtne ühildatavus. “Nutitelefonide ja tahvelarvutite kasutajate jaoks on järjest olulisem, et printimiseks ei peaks kohandama eraldi võrguseadmeid ega läbima keerulisi seadistusprogramme,” selgitas Nigro.

Uus printimisrakendus ühildub 200 erineva HP printeri mudeliga. Nutitelefoni printimisnupp töötab enamikes brauserites ja rakendustes nagu näiteks e-mail, Androidi veebilehitseja, fotogalerii, S-Note ja Polaris Office. Printimiseks tuleb Samsung Galaxy S4 ja HP printer ühendada ühte wifi võrku või kasutada traadita otseprintimise funktsiooni. Lisavõimalustena saab kasutaja otse oma nutitelefonist valida ka koopiate arvu, kahe-või ühepoolse printimise, värvi režiimi, paberi suuruse ja tüübi vahel ning jälgida töö staatust.

Kui praegu töötab funktsioon vaid Samsung Galaxy S4-s, siis peale tarkvarauuendusi ka Samsung GALAXY S III ja Note II-s.