FW: Agentuur A.W.Olsen & Partners lõi maailma parima kampaania riigisektori jaoks

 

 

From: info@olsen.lv <info@olsen.lv&gt;
Sent: kolmapäev, 18. juuli 2018 10:12
To: info@olsen.lv
Subject: Agentuur A.W.Olsen & Partners lõi maailma parima kampaania riigisektori jaoks

 

Agentuur A.W.Olsen & Partners lõi maailma parima kampaania riigisektori jaoks

 

Kommunikatsiooniagentuur A.W.Olsen & Partners sai avalike suhete valdkonna suurima globaalse preemia IPRA Golden World Awards (GWA) 2018 laureaadiks nende agentuuride nominatsioonis, kes töötavad riigisektoriga. Auhind anti kelmuse vastu võitlemiseks mõeldud liikumise #atkrāpies (#FraudOff) kontseptsiooni ja kommunikatsioonikampaania eest – nimetatud liikumise raames võitlevad kelmuse vastu selle erinevates ilmingutes mitukümmend riiklikku, mitteriiklikku ja äriorganisatsiooni.

IPRA GWA preemia hindab peaaegu kolmkümmend aastat kommunikatsiooniprojekte kogu maailmast, arvestades selliseid kriteeriumeid nagu keerukus, loomingulisus ja ainulaadsus kogukonna, riigi, regiooni või isegi terve maailma mastaapides. „Aastal 2018 nägime meie suurepäraseid finaliste. Konkursile esitatud töödes nägime metoodilist lähenemist, suurepärast planeerimist ja loomingut,“ märgib Rahvusvahelise Avalike Suhete Assotsiatsiooni ehk IPRA president Bart de Vries.

„Niivõrd prestiižika auhinna saamine, mille eest me võistlesime maailma tasemel kõige tugevamate kommunikaatoritega, kinnitab agentuuri A.W.Olsen & Partners püsiva seisukoha õigsust, mis seisneb selles, et riigijuhtimise valdkond mitte üksnes võib, vaid ka peab kasutama oma kommunikatsioonis kaasaegseid ja progressiivseid lähenemisi. Me oleme uhked, et see on riigisektori jaoks juba meie mitmes idee, mis saab kõrgeima auhinna prestiižikal rahvusvahelisel konkursil,“ märgib A.W.Olsen & Partners agentuuri partner Olga Kazak.

„#atkrāpies liikumise loomise ja arendamisega tõestasime, et jõudude ühinemise teel saame palju saavutada – väljendada oma suhtumist kelmuse suhtes ja kutsuda selleks üles ümbritsevaid inimesi. Liikumise pikaajaline ülesanne on jõuda meie riigis null-tolerantsuseni kelmuse suhtes. Oleme väga rahul koostööga ja hindame kõrgelt professionaalset tunnustust. See innustab meid mitte peatuma saavutatul ja arendama ideed laiemalt,“ rõhutab Läti Rahandusministeeriumi riigisekretäri asetäitja Jana Salmiņa.

#atkrāpies kampaania video: https://www.youtube.com/watch?v=9GvTwEhYlCo&t=3s

Konkursile esitatud projekte hindas pädev žürii, mis koosnes ekspertidest kogu maailmast, sealhulgas Austriast, Belgiast, Bulgaariast, Soomest, Hollandist, Venemaalt, Saudi Araabiast, Türgist ja Suurbritanniast. IPRA’s Golden World Awards 2018 ametlik auhindade jagamise tseremoonia toimub Barcelonas tänavu oktoobris.

 

A.W.Olsen & Partners’ist

Kommunikatsiooniagentuur A.W.Olsen & Partners ühendab aastast 2005 strateegilist ja loomingulist lähenemist avalikesse suhetesse ja turundusse. Täna usaldavad agentuurile, mis töötab kõikides Baltimaades ja on saanud rea rahvusvaheliste konkursside võitjaks, omi kommunikatsiooniülesandeid sellised kliendid nagu Kaspersky Lab, L’Oreal, Zepter, WizzAir, ELVI, Mikrotik, Läti Vabariigi Rahandusministeerium, Läti Mootorsõidukite Kindlustajate Büroo ja teised.

Golden World Awards for Excellence preemiast

Preemia IPRA Golden World Awards asutas Rahvusvahelise Avalike Suhete Assotsiatsioon (IPRA) aastal 1990 ja see hindab parimaid kommunikatsiooniprojekte kogu maailmast. Auhinna saajad on eriti uhked selle tunnustamise üle, et nende projektid vastavad avalike suhete rahvusvahelistele juhtivatele standarditele. Riigi- ja regionaalsete konkursside suure arvu taustal on üksnes GWA maailma taseme preemia.

Lisateave:

Dr.sc.comm. Olga Kazak, A.W.Olsen & Partners partner

Mobiiltelefon + 371 2618 3386

E-post: olga@olsen.lv

www.olsen.lv , #OlsenLV, https://www.facebook.com/olsen/

http://twitter.com/olsen_lv, https://www.youtube.com/channel/UCizoYPydCep3EOyV1cbZK3A