Facebook’i uudistevoo uus kujundus

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=YaQQHYQHnMk-A&rel=0]

Facebook muudab (taaskord) oma kujundust ja loodetavasti kaotab seeläbi probleemid, mille viimane ümberkujundus tekitas.

Uus kujundus annab oletavalt kasutajatele värske võimaluse ennast kurssi viia sellega mida nende sõbrad parasjagu teevad. Kasutajad saavad kergesti vaadata fotosid mida nad jagavad või muusikat mida nad kuulavad.

Uued aknad saavad olema suuremad ja samuti muutuvad silmapaistvamaks uued fotod ja videod.

vlcsnap-2653525

Kujundus pakub paljusid erinevaid vooge, mis on suur lisa praegustele „Top Stories“ või „Most Recent“ voogudele. Vood nagu Photo Feed, mis näitab kõiki sinu sõprade poolt jagatud fotosid. Teine näide on Follow Feed, mis näitab sinu poolt jälgitavate kuulsuste uudistevooge.

Muutused on mõeldud just neile inimestele, kes on soovinud suuremat kontrolli oma uudistevoos ilmuva sisu filtreerimise üle.

Uus Facebook’i voog saab olema ühtne kõigi sinu seadmete peal, alates sinu arvutist kuni sinu telefoni välja. Nii, et sa saad oma uudiseid vastu võtta samal viisil, olenemata sellest, millist seadet sa kasutad.

Reklaamijatele tähendab see ‘säravamaid’ pilte ja parema sisu kuvamist, mis võimaldab kaupa ka paremini esitleda. Aga samas peavad reklaamijad silmitsi seisma klientide ligitõmbamise väljakutsega mida uus voogude võimalus endaga kaasa toob.

 

Allikas: www.sourcefednews.com