Esimesed Sleepbox hosteli kuubikud on jõudnud Moskva lennujaama

Tihti reisides leiame ennast kahjuks olukorras kus meie lennuk on kas hiljaks jäänud või me lihtsalt sooviksime enne pikka lennureisi väheke veel puhata. Meie linnapildis uuenduslikud 3.7M2 suurused toakesed on selleks igati sobilikud. Nii ,et kui oled maandumas Moskva lähedal Šeremetjevo rahvusvahelises lennujaamas siis on ka sinul võimus seal puhata ja enda patareisid väheke laadida.

Projekti elluviijad sooviksid antud tubasid tulevikus kohata kõikjal meie linnaruumis lennu, raudteejaamade läheduses  ja meie leiame ,et vajadus nende järele on olemas. Kuubikud on oma ehituselt väga lihtsad ja neis on olemas ainult hädavajalikud mugavused. Kaks korralikku voodit, laud arvuti taga töötegemiseks, kardinad privaatsuse loomiseks, redel, lamp, elektripistik ja väike kapp asjade hoiustamiseks.

Kuubikud on valmistatud tugevast ja niiskuskindlast vineerist mille sisse on paigutatud puidust talad mida ümritseb villa kiht mis tagab hea soojapidavuse. Samuti omab paigaldatud soojustus mõju ka sisse kostuvale helile. Toa mõõdud on 2,5 x 1,6 meetrit, kõrgus 2,5-3 meetrit. Kuubiku autorid on Vene arhitektid firmast Arch Group.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zIth5HKnY5s