EMT ja Elion tulevad välja uute pakkumistega, vahetasid logo

TeliaSonera vahetas kõigil enda alla kuuluvatel ettevõttetel logo välja uue ja meeldiva vastu (Hendrik Roonemaa seda oma Twitteris eile, kui logovahetus polnud veel ametlik). ERR andmetel läheb logovahetus EMT’le ja Elionile kahepeale kokku maksma ligi €700 000. Positiivse muutusena saab nüüd Elionist ka erakliendid tellida ka internetti ilma Nuti-TV’ta ja EMT klientidele meeldib kindlasti roamingu hindade langus.

Praeguseks hetkeks, on juba ka autod uue värvilahendusega ning kodulehtedel uued paketid ning välimus. Ülevalpool oleva pildi autor on Tanel Raud, HinnaVaatlusest.

Vaata ka videot mis tutvustab Elioni uusi pakette.

httpv://www.youtube.com/watch?v=A5HCA70CBvU

[spoiler title=”EMT ja Elion tulevad turule uute pakkumistega ning uuendavad välimust”]

EMT ja Elion toovad täna turule mitu uut pakkumist, mille eesmärk on tõsta klientide rahulolu, luua lisaväärtust ettevõtete ühistele klientidele ning tuua Eesti klientideni EMT ja Elioni TeliaSonera gruppi kuulumise rahvusvahelised hüved. Lisaks teistele TeliaSonera gruppi kuuluvatele ettevõtetele saavad tänasest uue välimuse ka EMT ja Elion.

„Oleme läbi aastate oma ettevõtete tegevust väga põhimõtteliselt ümber organiseerinud, sisenenud uutesse teenusevaldkondadesse, võtnud kasutusele täiesti uusi tehnoloogiaid. Ka praegu toimuvad sisemised ja välised uuendused on järjekordne samm pidevas arengus,“ selgitas EMT juhatuse esimees Valdo Kalm.
„Elion alustas juba aasta tagasi mitmete suurte sisemiste ümberkorraldustega, eesmärgiga olla klientide jaoks võimalikult lihtne ja paindlik ning seda kõikides kohtades, kus klient meiega kokku puutub. Sealt sündis vajadus muuta eraklientide pakkumist, muuta kodulehe ja poodide ülesehitust ning palju muud. Nüüd on mitmed ideed ellu viidud ning paljud muudatused ootavad veel ees,“ rääkis Elioni juhatuse esimees Valdur Laid.
Uuenenud on Elioni koduleht www.elion.ee ja nutiTV keskkond, uuenenud on EMT koduleht www.emt.ee, ja kõik e-keskkonnad ning ka EMT ja Elioni esindused.

EMT ja Elion toovad täna turule mitu uut pakkumist, mille eesmärk on parandada kliendikogemust, luua lisaväärtust ettevõtete ühistele klientidele ning tuua Eesti klientideni EMT ja Elioni TeliaSonera gruppi kuulumise hüved. EMT ja Elioni ühispakkumine võimaldab kasutada ettevõtete ühistel eraklientidel kiiremat ja soodsamat mobiilset internetti ning püsiühendust.
Elion uus eraklientide pakkumine võimaldab valida eraldi kõiki teenuse komponente, samuti avaneb unikaalne võimalus soovitud telekanaleid ükshaaval valida. Elioni uue erakliendi pakkumise eKoduga saab juba tänasest tutvuda Elioni uuel kodulehel www.elion.ee, eKodu tellimisvõimalus avaneb nii veebis kui ka nutiTV-s juunikuu jooksul.

„TeliaSonera gruppi kuulumine tähendab üha enam ka seda, et meie siinsed kliendid saavad sellest väga käegakatsutavat kasu. Juba täna tuleme esimese pakkumisega turule,“ ütles Valdo Kalm.
EMT uue rahvusvaheline andmesiderändluse pakkumisega on EMT klientidel mobiilse interneti kasutamine Euroopa riikides senisest oluliselt soodsam ning päevalae süsteem võimaldab hoida mobiilse interneti kulud kontrolli all. Eriti soodne on mobiilse interneti hind Balti- ja Skandinaavia maades (Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra, Taani).

TeliaSonera on Euroopas suuruselt viies telekommunikatsiooni ettevõtete grupp, mis tegutseb 20 turul ning pakub mobiilside-ja interneti püsiühendusteenuseid 156 miljonile kliendile. Grupi eesmärk on tegutseda ühtse ettevõttena, ühendades oma rahvusvahelised kogemused kohalike turgude ekspertteadmistega. Alates tänasest tegutsevad kõik gruppi kuuluvad täisomanduses olevad ettevõtted ka ühtse sümboli all. Kõik grupi ettevõtted jätkavad tegutsemist oma senise nimega. Muid muudatusi seoses ühise sümboli lansseerimisega ettevõtetes ei toimu.

EMT on Eesti juhtiv mobiilsideoperaator, omades liidripositsiooni nii kõnesides kui mobiilses internetis. EMT 3,5G mobiilse interneti leviala katab esimesena terve Eesti territooriumi. Veelgi kiiremat internetti võimaldava Eesti esimese 4G võrgu avas EMT 2010. aasta detsembris ning käesoleva aasta lõpuks jõuab 4G kõikidesse maakonnakeskustesse.
Elion on Eesti juhtiv interneti püsiühenduse, televisiooni ja IT-teenuste pakkuja, kelle teenuseid kasutab 300 000 eraklienti ning 26 000 ettevõtet.

[/spoiler]