EMT esindustes on müügil „kolm ühes“ seade Asus PadFone

Esimesena Eestis on EMT esindustes müügil uudne tehnoloogiaseade Asus Padfone , mis ühendab endas nutitelefoni, tahvelarvuti ja lisaklaviatuuriga sülearvuti funktsioonid. Asus PadFone on ideaalne võimalus kasutada ühte seadet kolme erinevat moodi, erineval ajal ja erinevateks tegevusteks.

Süsteemi aluseks ja sisuks on Android 4.0 nutitelefon ja tema kahetuumaline 1,5GHz protsessor. Nutitelefoni saab panna suurema korpuse sisse, nii et sellest saab tahvelarvuti. Selle saab omakorda liita klaviatuuriga ja nüüd saab sellest juba sülearvuti.

„Kui telefoni ekraan jääb väikseks, et näiteks Exceli tabelist head ülevaadet saada, pistad telefoni tahvli sisse ja jätkad suuremal ekraani peal sealt, kus telefonis pooleli jäid. Kui aga on vaja hakata kirjutama pikemaid kirju, lisad tahvlile ka klaviatuuri ja klõbistad nagu tavalise sülearvuti taga,“ kirjeldas uudset tehnoloogiaseadet EMT seadmete jaemüügi osakonna juhataja Ardi Ratassepp.

Tahvelarvuti korpus on tavaline ekraan, mis iseseisvalt ilma telefonita ei funktsioneeri. Tal on suur aku, mis laeb ka korpusesse pandud telefoni akut ja suurendab seadme tööaega 5 korda. Ka klaviatuuril on oma aku, mis suurendab tööaega juba 9-kordseks.

Kui telefon on korpuses, peab kõned peab tegema kõlari kaudu. Lisavarustusena on võimalik juurde osta „kaks ühes“ BT kõneseade/ pliiats, millega korpuses oleva telefoni korral kõnesid teha või vastu võtta ilma telefoni korpusest eemaldamata ning millega saab puuteekraanil ka mugavalt liikuda.

„Seadme suurim pluss üks SIM-kaart ja üks seade kõikide tegevuste jaoks, mis võimaldab kolme erineva seadme soetamise kulusid kokku hoida,“ märkis Ratassepp.

Asus annab kaasa oma valiku omaenda rakendustest, Asuse pilveteenus on mugav viis oma andmeid sünkroonis hoida lauaarvutiga. Asuse rakenduste lukustust võib vaja minna, kui annad tahvli oma järglasele multikate vaatamiseks, kuid ei soovi, et kogemata mõne kõne teeks või meili välja saadaks.

Asus Padfone maksab EMT kliendile 599 eurot. Padfone´i paketiga saab seadme kätte 1 euro eest ning kuutasu on alates 29,90 eurost.

Vaata Asus Padfone´i kohta lähemalt https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981322

2 thoughts on “EMT esindustes on müügil „kolm ühes“ seade Asus PadFone”

  1. Artikli lõpus olevad pildid ei ole õige Padfone’i pildid!

    1. Tänud, nüüdseks on uued pildid lisatud. Kahjuks on ASUS tootnud sama nime all 2 erinevat toodet ja sellest tulenevalt olid algselt teise mudeli pildid lehel välja toodud.

Kommenteerimine on suletud.