EMT alustas iPhone 5 müüki

Täna, 28.septembril 2012, alustas EMT Eestis iPhone 5 müüki.

iPhone 5 on alates 28.septembrist EMT esindustes ja e-poes saadaval järgmiste hindadega: 16GB mudel 679 eurot, 32 GB mudel 789 eurot ja 64 GB mudel 899 eurot. Samuti saab telefoni osta koos paketiga, sel juhul sõltub igakuise tasu suurus valitud paketi mahust (kõnede, sõnumite ja interneti hulgast).

Müügi alguses on Eestis saadaval 16GB mudelid, värvitoonidest on esindatud nii must kui valge.

iPhone 5 on õhem ja kergem kõigist iPhone mudelitest ning täielikult uuendatud disainiga, milleks on eelkõige suurepärane uus 4-tolline ekraan; Apple´i disainitud A6 kiip, mis on silmnähtavalt kiire jõudlusega ja ülikiire wi-fi tehnoloogiaga ning oluliselt parema aku kestvusega. iPhone 5-l on maailma kõige arenenum mobiilne operatsioonisüsteem iOs 6, mis hõlmab üle 200 uue detaili, nagu näiteks kõik uued kaardirakendused koos Apple´i disanitud kartograafia ja navigatsioonisüsteemiga; Facebooki integratsiooni; Passbooki korraldamisvõimaluste ning veel rohkemate Siri tunnuste ja keeltega.

”Huvi iPhone 5 vastu on Eestis suur ning EMT-l on hea meel oma klientidele uut ja moodsat iPhone mudelit pakkuda,” ütles EMT teenindus- ja müügidivisjoni direktor Indrek Randveer. ”Usume, et iPhone5 leiab Eestis vähemalt sama innuka kasutajaskonna kui kõik varasemad iPhone´i mudelid.”

Rohkem infot iPhone 5 kohta leiab aadressil www.emt.ee/iphone