EMT alandab rändlushindu Türgis

EMT alandab oma klientidele mobiilikõnede hinda Türgis, samuti langevad sõnumite saatmise ja mobiilse interneti kasutamise hinnad. Tegemist on Türgi rändlusteenuste püsipakkumise, mitte ajutise kampaaniaga ning uued hinnad kehtivad nii EMT lepingulistele kui kõnekaardiklientidele.

„Hinnalangetus Türgis on kindlasti teretulnud sõnum, sest Eesti klientidele on Türgi tänavu üheks olulisemaks lähedase päikesereisi piirkonnaks,“ ütles EMT rändlusteenuste juht Reena Mägi. „Seoses probleemidega senises eestlaste populaarseimas turismipiirkonnas Egiptuses on reisibürood suurendanud just Türgi-reiside osakaalu ning alustanud nendega tavapärasest varem.“

Väljuv kõne Eestisse ning kohalik kõne Türgi numbritele hakkab maksma 0,816 eurot minut (kõik toodud hinnad on käibemaksuga). Vastuvõetava kõne minut maksab 0,264 eurot.

Samuti alanevad sõnumisaatmise ja pakettandmeside hinnad Türgis. SMS maksab 0,3 eurot. Pakettandmesides ehk mobiilse interneti kasutamisel hakkab ka Türgis kehtima teistes Euroopa riikides kehtiv päevalagi (6,95 eurot päevas eeskätt mobiiltelefonidele mõeldud ja 13,95 eurot päevas sülearvutiga kasutamiseks mõeldud pakettide puhul).

EMT on oma klientidele langetanud rändlusteenuste hindu mitmes välisriigis nii Euroopas kui kogu maailmas. Viimati langetas EMT oma klientidele hindu  Venemaal ja USA-s ja teises eestlastele olulises turismipiirkonnas Tais. Hinnalangetused on saanud võimalikuks seoses TeliaSonera grupi, kuhu kuulub ka EMT, uute rahvusvaheliste läbirääkimistega operaatorite vahel.

Alates 01.04.2012