Elisa alustab varsti Mobiili TV-ga

Elisa Eesti AS on sõlminud Rubberduck Media Lab-iga Mobiil TV teenuste haldamise lepingu, mille kohaselt hakkab Rubberduck Eestis arendama Elisa Mobiil TV portaali. Lepingukohaselt pakub Rubberduck Elisa mobiiltelevisiooni teenuste haldamise täislahendust, mis hõlmab nii videoklippide hankimist kui ka portaali arendamist ja hooldust. Elisa Mobiil TV teenust hakatakse pakkuma üle Studio: 1 Mobile TV Platformi, mis on Rubberduck Media Labi terviklik sisuhaldussüsteem.

„Otsisime usaldusväärset mobiiltelevisiooni partnerit ja selleks osutus just Rubberduck. Koostöö Rubberduckiga annab tunnistust meie kõrgetest kvaliteedinormidest teenuste arendamisel,“ lausus Elisa Eesti AS teenuseoperaatori üksuse juht Andrus Hiiepuu.

Rubberducki tegevjuht Ola Svartberg märgib: „Meil on selle koostöölepingu üle väga hea meel. Elisa kliendid saavad võimaluse vaadata mobiiltelefonis nii kohalikke saateid kui ka rahvusvahelist mobiiltelevisiooni jaoks toodetud sisu. Tänu Elisa algatusele Baltimaades loodame 2008. aastal sõlmida sarnaseid koostööleppeid nii Euroopas kui ka mujal maailmas.“

Elisa Eesti AS on Eesti soodsaim kvaliteetoperaator, mis pakub kõne- ja internetilahendusi nii mobiilside- kui ka püsivõrgu kaudu. Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa ja globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt Elisa ja Vodafone pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa pakub püsivõrgu- ja internetilahendusi Talllinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Rubberduck Media Lab AS on Põhjamaade juhtiv mobiiltelevisiooni tehnilist lahendust pakkuv ettevõte, mis osutab teenuseid võrgu- ja sideoperaatoritele kogu maailmas. Ettevõtte teenusehaldus hõlmab mobiiltelevisiooni vahendusel üle kantavate saadete hankimist ning selle edastuskanalite, nt ettevõtte enda interaktiivse IVR süsteemi ja erinevate kliendirakenduste, tehnilist haldamist. Rubberduck teeb koostööd veel selliste ettevõtetega nagu Telenor, TeliaSonera, Hi3G Sweden & Denmark, BBC, MTV ja Fox. Rubberducki peakontor asub Oslos

Via Elisa