Digimakse.ee – lihtsaim viis maksete vastuvõtmiseks

et
Värskelt on avatud Eestis uudne maksete kogumise lahendus: Digimakse.ee, kus kasutajatel on võimalus kerge vaevaga oma kodulehe või sotsiaalmeedia kaudu vastu võtta makseid oma müüdavate toodete ja teenuste eest.

Digimakse on Eesti pangalinkide makseid vahendav keskkond, kust saab igaüks enda kodulehele paigaldada nupukese, mille kaudu saab lehe külastajatelt vastu võtta makseid. Nendele, kel koduleht puudub, kes ei oma ligipääsu oma kodulehe html koodile või siis lihtsalt tundub maksenupu paigaldamine liiga keeruline, on Digimaksel välja pakkuda lihtne Makseleht. See on Digimakse kõige lihtsam maksete vastuvõtmise lahendus, kus kasutajal on võimalik ühele tootele teha unikaalne Pealkirjast, Hinnast, Kirjeldusest ja Fotost koosnev Digimakse serveris asuv veebileht, millele genereeritakse unikaalne link.
Antud linki on võimalik jagada näiteks Facebookis, foorumites, kuulutustelehes või mujal ning mille kaudu saavad huvilised antud toote/teenuse eest tasuda. Lisaks on Digimaksel arendajatele välja pakkuda API lahendus. Digimakse API funktsioon võimaldab veebiarendajatel luua dünaamilisi rakendusi, mis võimaldaksid läbi Digimakse vastu võtta ja saata makseid.

Digimakse konto on seotud kasutaja reaalse pangakontoga ning tal on õigus iga hetk teostada väljamakse oma arveldusarvele. Digimakse OÜ võtab teenustasuks 1 euro väljamakselt sõltumata väljamakse summast.

Digimaksega liitumine ja maksenupu paigaldamine kodulehele on TASUTA. Digimakse võtab teenustasudeks vaid 3% makselt ja ühe euro väljamakselt kui soovitakse kanda Digimakse kontole laekunud raha oma isiklikule pangakontole. Seeläbi saavad kasutajad hoida kokku väärtuslikku aega ning sadu eurosid.
Digimakse maksenupu paigaldamine kodulehele on lihtsamast lihtsam, samuti ei ole vaja hakata liituma erinevate pankadega ega maksta ka liitusmistasusid. Digimakse kasutajate veebilehtede külastajad saavad koheselt hakata pakutavaid kaupu või teenusid ostma läbi maksenupu või läbi makselehe.