Cherry.ee avas Rotermanni kaubamajas oma kaupluse

Eesti juhtiva sotsiaalse ostukeskkonna esinduskaupluses on kohapeal ostmas või internetist soetatud kauba järel käinud nädalaga ligikaudu 1800 inimest.„Otsustasime, et on aeg oma pood avada eelkõige seepärast, et ühes kaupade müügiga meie lehel on tempokalt kasvanud ka vajadus neid inimestele kätte jagada,“ avas poe loomise tagamaid Cherry tegevjuht Priit Tomp.

Tompi sõnul on Cherry mudel selles osas viimase aastaga palju muutunud, et kui aasta eest käegakatsutavaid tooteid ei müüdud ja keskenduti teenustele, siis täna moodustavad need juba ühe suurema kategooria reiside ja muude muude teenuste kõrval. „Kaubamüük kasvav trend ning kui Cherry esimene kauplus ja väljastuspunkt end õigustavad, siis kaalume ka järgmiste avamist,“ rääkis Tomp.

Lisaks internetis müüdud kauba väljastamisele on võimalik soetada erinevaid tooteid kohapealt. Sortimendi moodustavad esialgu peamiselt majapidamises vajalikud seadmed. „Päris lai valik on kööki tarvilikku – nõudekomplektidest köögikombainideni. Sortimeni panime kokku selle alusel, mida oleme suutnud internetis edukalt müüa ja hinnastanud sarnaselt,“ lisas Cherry tegevjuht.

Teadaolevalt ei ole peale Cherry ei Eestis ega ka välismaal ühelgi voucherite müügiga tegeleval internetiäril traditsioonilist kauplust, kus oleks võimalik ka kohapeal kaupu soetada.

Cherry kauplus asub Rotermanni kaubamajas, aadressil Rotermanni 5/Roseni 10 ning on avatud esmaspäevast laupäevani, kella 10.00st 20.00ni.