Canon tõi turule uue kompaktse PIXMA MG4150 printeri

Canon andis eile teada, et nende tootevalikusse on lisandunud uus, kompaktne ja veebiühendust võimaldav kõik-ühes-printer PIXMA MG4150, mis on musta disainiga ning sisaldab mitmeid täiustatud funktsioone ja ühendusvõimalusi, et muuta nutitelefonidest ja tahvelarvutitest printimine varasemast lihtsamaks.

Tänu integreeritud Wi-Fi-võimalusele saab seadmega MG4150 kõikjal virtuaalselt skannida ja paljundada.  Canoni rakendus Easy Photo-Print muudab ilma arvutita printimise ja skannimise ning iOS™- või Android™-seadmetest mobiilse printimise kiireks ja lihtsaks. Pilveühendusega PIXMA Cloud Link saavad kasutajad ligi ka veebialbumitele, sealhulgas CANON iMAGE GATEWAY-le. Samuti on võimalik printida Picasa veebialbumitesse salvestatud fotosid.

Lisaks hõlmab MG4150 ka mitmeid printimisvalmis malle, sealhulgas kalendreid, ümbrikke, kirjapabereid, teatepabereid ja muid kasulikke vahendeid, mis on kõik veebimallide printimise rakenduses lihtsasti kasutatav.

Uue MG4150 printeriga on printimine kiire: vaikerežiimis kulub kvaliteetse 10×15 cm ääristeta foto printimiseks umbes 44 sekundit; ISO standardile vastav printimiskiirus on mustvalgete dokumentide puhul 9,9 kujutist minutis ning värviliste puhul 5,7 kujutist minutis. Lisaks on Canoni FINE tindikassetid nüüd saadaval ka XL suuruses, võimaldades standardkassettidega võrreldes lehekülje pealt kuni 50% säästu[i]. Minimaalselt 2 pl tilgasuurusega FINE printeripea tehnoloogia ja maksimaalne prindiresolutsioon 4800 dpi tagavad kvaliteetsed fotod ja selged tekstidokumendid. Seadmel MG4150 on juhtimist hõlbustav 6,0 cm vedelkristallekraan ja automaatse kahepoolse printimise funktsioon, mis võimaldab tõhususe suurendamiseks automaatselt lehe mõlemale poolele printida.

Keskkonnasõbralike kasutajate rõõmuks jälgivad printeri MG4150 ökosätted automaatse kahepoolse printimise režiimi kasutamisega vähenenud paberi ja CO2 koguste hulka. Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab seadme energia säästmiseks määratud aja järel automaatselt välja, samas kui kiirkäivitusfunktsioon võimaldab printerit MG4150 jälle kiiresti töövalmis seada.

Printeri MG4150 standardvarustusse kuulub fotode ja dokumentide printimist hõlbustav mitmekülgne intuitiivse tarkvara pakett. Näiteks saab rakendusega Auto Photo Fix II kasutada näotuvastuse ja stseenianalüüsi tehnoloogiaid, mis kõrvaldavad tavapärased vead.

Canoni originaaltinte kasutades võimaldab seade MG4150 juurdepääsu veebikeskkondadele CREATIVE PARK ja CREATIVE PARK PREMIUM, kust saab tasuta printida kaarte, paberkäsitöid ja kalendreid.

Rakendus Easy-WebPrint EX[ii] võimaldab nutikat veebist printimist, ühendades mitu veebilehte ja lastes need Auto Clip funktsiooni või ühe klikiga mahutamise funktsiooni abil ühe lehena välja printida. Lisaks saab uue Fun Filter efektiga prinditavale materjalile kunstipäraseid efekte, näiteks taustahägu, kalasilma-, pehme fookuse, miniatuuri- ja mängukaameraefekti lisada.

Videoprindifunktsioon Full HD Movie Print võimaldab Canoni peegelkaamera või digitaalse kaameraga salvestatud HD-videotest momente tabada ning need välja printida. Kaadrite ühendamise funktsioon võimaldab mitme pildi kombineerimisega lisada fotodele dünaamilisuse efekti ning paigutusega printimise funktsiooni abil saab valida lühikese videoklipi ja printida koomiksiefekti kasutades sellest piltjutustuse.

PIXMA MG4150 saabub kogu Euroopas müügile 2012. aasta märtsis.

PIXMA MG4150 – põhiomadused:

  • Multifunktsionaalne printer: printimine, paljundamine, skannimine ja Wi-Fi
  • Kompaktne FastFront-süsteemiga disain
  • Kvaliteetne: resolutsioon kuni 4800 dpi, min 2 pl
  • ISO ESAT kiirused: 9,9 kujutist minutis (monokroom) / 5,7 kujutist minutis (värviline)
  • 10×15 cm mõõdus foto 44 sekundiga
  • Automaatne kahepoolne printimine
  • Pilvühendus PIXMA Cloud Link
  • Videoprindifunktsioon Full HD Movie Print
  • CREATIVE PARK PREMIUM

[i] Canoni jaemüügihindade põhjal; võrreldes Canoni samaväärsete mitte-XL tindikassettidega ja kasutades standardile ISO/IEC24712 vastavat prindimahtu.

[ii] Kasutades veebibrauserit Internet Explorer 7, 8 või 9 (opsüsteemis Windows).