Äritarkvara arendav ja müüv Excellent Business Solutions jätkas kiiret kasvu

excellentlogo_500

Vastavalt 2014. aasta majandusaruandele jätkas äritarkvara arendamise ja müügiga tegelev Excellent Business Solutions Eesti AS mullu kiiret kasvu – ettevõtte müügitulu kasvas aastaga enam kui 80 protsenti.

Excellenti käibeks kujunes möödunud aastal 2,65 miljonit eurot, kasvades 2013. aastaga võrreldes 82%. Ettevõtte teenis mullu 164 000 eurot kasumit, mis on 2013. aastaga võrreldes 68% enam. Eelmisel aastal lisandus ettevõttesse 14 uut töötajat.

 

“Oleme viimastel aastatel teinud julgeid otsuseid ettevõtte ülesehituse osas ning panustanud väga palju klienditeenindusse. Usume, et tehnoloogiliste arendusi tehes peame alati mõtlema ettevõtetele, kes meie pakutavat tarkvara ja teenuseid kasutavad,” ütles Excellenti tegevdirektor Janno Oja.

Tänavu on Excellenti üks suurimaid eesmärke pilveteenuse juurutamine. “Olukorras, kus lisaks tavapärasele arendustegevusele peame tarkvaraversioone uuendama ka seadusmuudatuste tõttu, säästab pilveteenus ettevõtteid asjatust vaevast. Tarkvara uuendamine ei ole sellisel juhul järjekordne asi, millega tuleb tegeleda – see toimib kliendi jaoks automaatselt ja märkamatult,” sõnas Oja.

Excellent on kasutajate arvu poolest Eestis suurima turuosaga äritarkvara firma, mille installatsioonidega hallatakse Eestis iga kolmanda ettevõtte majandusinfot. Eesti erakapitalil põhinev Excellent loob unikaalseid äritarkvara lahendusi, kasutades selleks HansaWorld süsteemi, mis on üks maailma juhtivaid äritarkvara pakette.