11. mail toimub Eesti esimene Interneti Päev

eestiinternet

Eesti Interneti SA korraldab suurima tehnoloogianädala “ICT Week” raames konverentsi “Interneti Päev 2015”. Sündmuse peateemadeks on ​internet ja Eesti, privaatsus ja kontroll, oskused ja teadlikkus, asjade Internet ning Internet kui majanduse “lubrikant”.

Internetist on saanud majanduse “lubrikant” ning see loob kasvupinna innovatiivsusele tehnoloogias ja teenustes. Palju räägitakse asjade internetist. Kuid, kas i​nternet suudab käivitada iga hangunud majanduse?

Kui palju on ​internetis vabadust ja vastutust – kui palju on kodanikul õigus ja vajadus teada riigi kontrollist? Kas privaatsus internetis on illusioon? Kui palju on tehnoloogia areng suurendanud digilõhet, andnud põhjust rääkida digitaalsest kirjaoskusest ning päris- ja virtuaalelu vahelisest tasakaalust?

Nende ja teiste intrigeerivate teemade üle arutlevad Valdur Mikita, Linnar Viik, Carri Ginter, Erkki Koort, Pille Pruulmann-Vengerfeldt, Andra Siibak, André Karpištšenko, Toomas Kärner, Riho Kurg, Kristjan Lepik, Rain Rannu, Henrik Aavik ja Hans Lõugas.

Ühepäevase konverentsi peamine idee on tuua kokku Eesti Interneti ja kogukonna entusiastid, et arutada ja anda oma panus Eesti Interneti arengule.

Interneti Päev 2015 on eesti keeles ning osalejatele tasuta. Lisainfo ​ja registreerimine

päev.internet.ee