Tele2: uue iPhone’i müük algab Eestis 6. oktoobril

Uus iPhone 6s jõuab Eestis esimesena müügile Tele2 esindustes teisipäeval, 6. oktoobril hinnaga 899 eurot.

Tele2 Eesti müügi- ja turundusdirektori Kristjan Seema sõnul on uus iPhone kultustoode, mida kõik üritavad esimesena poodidesse ja ka taskusse saada. “Maailmas müüb uus mudel väga hästi ja ka Eestis küsitakse seda palju,” ütles Seema.
Kristjan Seema sõnul on telefon tuntavalt eriline peale kasvanud võimsuse ka rõhutundliku ekraani poolest. “iPhone tunneb nüüd ära kui tugevalt ja pikalt ekraanile vajutada, mis annab kasutuskogemusele uue dimensiooni juurde,” lisas Seema.
Esimene Tele2 jõudev partii sisaldab 16-gigabaidist mudelit, mis on saadaval nii halli kui kuldset värvi korpusega. Telefon on võrguvaba.
Uus iPhone 6s on eelmisest mudelist võimsam, kiirem ja vastupidavam. iPhone 6s-l on 4,7-tolline ekraan, 12-megapiksline 4K kvaliteediga põhikaamera ning 5-megapiksline selfi-kaamera.
Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...